Prijava

a srdjan privatnim djetom ide da kara kurve....a ovom debilku postavio zadatak da mora da glumi skromnog dobricinu pred stjuardesama, tipa ne bi me cudilo da je isao da pomaze stjuardesama da razdele rucak u avionu

Srdjan i Novak ne pricaju inace ako nisu pred kamerama ovo je informacija iz prve ruke. Druzi se drugar sa celom porodicom, kaze Srdjan nije ni izbliza toliko djubre kolko je Novak. Najgora je naravno Jelena, kaze mi ovaj da je riba bukvalno demon u ljudskom obliku, em izvestacena, em alava na pare, el debil, em ruzna ko kurac

Ko je taj tvoj drugar da nije beker

Kavaj daj jos informacije od tog krtice

Pa nista specijalno ne kaze za onog Marka i Djordja, kao u fazonu neprimetni su u porodici potpuno. Srki je vukao konce dosta dugo, kaze ovaj da su bas vredni i Srdjan i Dijana, s tim sto je Srdjan indijanac par ekselans, tipa kad popije krece da dize noge na sto u restoranu, trese tompus po namestaju itd, ono bas bahat na maks kad je pijan, al kao ovako oce da ucini, al je sujetan i osvetoljubiv opet. Dijana kaze mi ovaj ok zena skroz, fina, ne bahati se i ne majmunise se ko muz.
Sto se tice Novaka, pricao mi je ovaj da su mu trazili neke pare neki rodjaci kao da rese stambeno pitanje, otplate kredit itd, a on im prosipao neke glupe price kao e znas kako bolje neki posao da ti nadjem, nego da te ponizavam kao poklanjam ti pare itd. Inace pre par godina je doslo do promene u raspodeli sredstava u porodici Djokovic, Novak je zavrnuo slavinu svima osim Jeleni, tako da Srdjan kombinuje nesto, muva, al ni blizu da ima milione ili da raspolaze Novakovim parama. To mi je bas bio sok, jer sam bio ubedjen da se Novak pravda Srkiju za svaku sitnicu. Tako da su generalno svi osim Novaka kivni na Jelenu, kazu da ga je bas uvukla u to sektasenje vegansko budisticko i da tako baca pare na njene hirove i budalastine.
Cak mi i ovaj kaze da je Sarapova smarala Novaka jos na pocetku karijere, al da je ovaj bio nezainteresovan skroz

I Jelenina porodica je otprilike seljanija level Srdjan na kub

Naprimali se verovatno uuu naša mezimica je udata za princa Đokovica itd

Imam ja nesto potencijalno socno o Srkiju i restoranu koji imaju kod arene.. Kum moj isao tamo na razgovor za posao kao kuvar, i dogovarao on sa sefom uslove i sve to. Nadju se na ok cifri ali ne lezi vraze po srkijevoj instrukciji platu dobijes tek nakon dva meseca :). Avansni rad kako on zove taj prvi mesec, u principu krenes da radis 1. Februara, plata tek 1.aprila hahahahaha. I naravno kad das otkaz tu 1platu nikad ne dobijes ili dobijes do jaja umanjenu zbog navodnih manjkova itd, prokletinje sve u svemu.. A da ne pricam koliko se bahato ponasa, dernja itd. Info iz prve ruke :)

Ček, samo tu prvu platu dobiješ nakon dva meseca ili generalno primaš platu svaka dva meseca? Mislim u oba slučaja mu treba jebati mamu

Ne ne, prvu platu dobijes nakon dva meseca, posle ide normalno mesec za mesec, ali taj prvi mesec vuces

E sad jbg to je bilo pre nekih godinu i po, dve, mozda se nesto promenilo u medjuvremenu al cisto sumnjam

skytalker
Ne ne, prvu platu dobijes nakon dva meseca, posle ide normalno mesec za mesec, ali taj prvi mesec vuces

Pa nisi u pravu. Ti u startu kasnis mesec dana sa platom. Znaci dobijas u martu za januar u aprilu za februar itd itd.

Znaci nikad ne ide mesec za mesec nego kasnis uvek tih mesec dana.

Pa dobro lose sam objasnio, skontali ste uglavnom

pricala neka riba koja je radila kod novaka u bg da je srdjan najveci divljak na svetu,a da keva izgleda kao da pojede tablu lorazepama na svakih sat vremena.valjda ne moze da podnese ovog nanardjena necim.
i ja sam cuo da su se grbavili za pare.uvek nekog zakinu.kada je bio restoran u ns,trazili da konobari na tipa surnjast jezika znaju da se jave i jos neka sranja da kazu.jedva nasli takve,pa ih nisu placali i ovi otisli.posle nalazili daj sta das i vrlo brzo su zatvorili restoran jer je bio prazan.ovo sam cuo iz neke prica da je srdjan naspram strica andjeo.stric tipa neki neopevani ljakse.ne znam koliko je istinita prica da su srdjan i strikan marisali viskovica jer nije dovoljno navijao za novaka.

"Moja deca su prva generacija dece koja nikada nije dobila batine. Ja sam ih dobijala od svojih roditelja, moja majka pre mene, otac, moji baba i deda, Novakovi takođe. Stefan i Tara su prva generacija i to što ne odgovaramo na greške i pogrešno tumačenje emocija nasiljem, verujem da će zaista promeniti svet. Smatram da je to jedan veliki kvantni skok u menjanju istorije i budućnosti - istakla je Jelena, a prenosi gorepomenuti portal."

Smatram da je to jedan veliki kvantni skok u menjanju istorije i budućnosti - istakla je Jelena, a prenosi gorepomenuti portal."

Kako moze da menja istoriju

Nije ona dobijala dovoljno batina

Dva razmazena, nesposobna retarda koji ce sprcati caletove pare u najavi.