Prijava

Šta si tačno trenirao kompa?

Ja vežbam kod kuće. Bukvalno od kraja osnovne.
Dnevno 200 sklekova, 400 trbušnjaka ili 200 trbušnjaka i 200 čučnjeva (rotiram svaki drugi dan). Od aprila do septembra idem na trčanje svakog drugog dana umesto vežbi. Plivanje je isto dobra stvar, ali je skupa karta jebemimmater.
U proseku oduzme sat vremena svakog dana.
Hoćeš li da se nabildaš nešto preterano smo od čučnjeva, sklekova, trbušnjaka i zgibova (ako kupiš onu šipku koja se može staviti u futer od vrata)? Ne. Za to bolje idi u teretanu i nađi neki ozbiljan program.
Da li možeš da se dovedeš u sasvim solidnu formu? Apsolutno.

Evo, Krajsleru, dobar motivacioni video, muzika odlična, a i sigurno ti je lakše nego protagonisti u ovom klipu.

https://www.youtube.com/watch?v=kEObzRcrW7M

Flipse guglaj Insanity program i rokaj, taman dva meseca traje. Ima da se iskrešeš preljuto. Samo što je malo gej jer skačeš ko devojčica u sobi xd Ja ga radio pre dve godine i za 20 dana smršao 6-7 kila, ali me posle smorilo pa se ugojio 15.

I nemoj se zajebati da kusaš teglu masti dnevno kao ja.

Najveći problem, ali bukvalno najveći problem je što pogledam par motivacionih videa i osoba koja tek počinje da vežba i za koju lepe atribute da je mršava, nikakva, i takva je bolja od mene. Ako me kapirate, tu se baš smorim i zaplačem jako i često.
Ali veoma sam lep, glupo je to reći za sebe, ali da sam ružan, ne bih devojku nikad imao, ovako 90 posto ljudi mi i ne govore da treba da se ugojim, nego samo ortaci kažu, uh kakav bi bio kad bi nabacio masu.
A ja zastenjem...

somi ja sam radio air canada workout program, poznavale mi se vene i damari svojevremeno iznad prepona

prof kod sestre je svadba ne zenim se ja :D

krajslere dedikacija, veliki trud, rutina
prave karakter u svetu punom zmija, pacova i gavranova

JA SAM GLUUUUUUUP ZA OVE STVARI
KOJI KURAC OVAJ LIK ŠTO MI JE SELTIK POSLAO IDE U TERETANU?
JA KAD BIH OVAKO IZGLEDAO NE BIH NIŠTA RADIO
šta kao održava se u formi? gluposti

Krajsleru, ovo je zajebancija, ovaj lik je bio sportista, sjebo nogu, radi vježbe sa fiksatorom, da bi mogao kasnije uopšte da se vrati na sportski nivo. Šalu na stranu, prezirem teretanu i nabijanje mase, preporučujem kondiciju, brzinu, potpuno istezanje i pokretljivost, jer je to prirodnije za mišiće. Dakle, trčanje (koliko možeš!), trbušnjaci, leđni, sklekovi, čučnjevi, zgibovi, propadanja, i slične stvari, ali isključivo bez tereta, tegova i sl.

ali bukvalno najveći problem je što pogledam par motivacionih videa i osoba koja tek počinje da vežba i za koju lepe atribute da je mršava, nikakva, i takva je bolja od mene. Ako me kapirate, tu se baš smorim i zaplačem jako i često.

Brate samo dok se uhodaš, posle ti postane rutina i najnormalnija stvar na svetu. Ako propustiš jedan dan bude ti čudno.
Samo malo volje i samodiscipline u početku.

Celt je lepo objasnio.

Трчање је срање, собни бајс много боље решење. Или једноставно не радити кардио, коме треба то реално.

Mister NO kako si ti zadovoljan sa kućnim vežbama?

brt cepaj sklekove propadanja i trbusnjake svaki dan, za 4 meseca ima ko herkules da budes
a jedi ko muskarac i pij puno alkohola za masu
barem 2-3 nedeljno oko 3l piva i oko 0,5l rakije po izlasku

Pezose, mislio si na medicinski alkohol, naravno.

EDIT: Uostalom, ŠKK dobar izgled? Ovaj primjer ruši barijere:

http://www.boredpanda.com/country-style-dudeoir-photo-shoot-masika-may/

Krajsleru, na visinu od 181 bi trebao bar 10 kila da budeš teži, imaš 4 meseca, znači 2,5 kile mesečno bi trebao da se gojiš, s' obzirom da imaš 20 godina trebalo bi gojenje lakše da ti ide, nego ranije, samo redovna ishrana, ne u minut, ali bar četri obroka dnevno, ne mora obilna, ali mora četri, s' tim da bi poželjno bilo pet obroka, pritom gledaj da budu otprilike u isto vreme, idealno bi ti bilo da odeš u vojsku tamo su obroci sranje ali uvek u isto vreme jedeš i veliki broj mršavih se popravi u vojsci, ali pošto se čeka dve godine, onda ništa od toga, znači samo pokušaj da imaš u isto vreme obroke svaki dan pola sata gore dole nije strašno, al' više od toga nemoj odstupati, ako misliš da se ugojiš, verujem da ti je veći problem da se ugojiš, nego da treniraš.

Što se tiče treniranja, tu nema forsiranja ako hoćeš masu, znači nema milion ponavljanja, nema sprinteva, znači trčanje do 5 km, i to sa 30% snage/brzine maksimalno. Čučnjevi, sklekovi, leđni, propadanja, zgibovi su ti ključni da bi izgledao veće, ali to radiš više serija (ne puno), pritom u serijama do 10 ponavljanja, ali znači ovako kad radiš sklekove lezi na zemlju stavi ruke u ravni sredine grudi i odalji ih oko 10 cm od tela (kasnije približi odaljuj koliko hoćeš da pogađaš druge mišiće na grudima) uzmeš podigneš se zadržiš 3 sekunde onda se spustiš pritom gledaj pravo ispred sebe i isto zadržiš 3 sekunde i tako do 10 ponavljanja, otprilike ovako radiš sve vežbe, ali trudi se da radiš pravilno i da pogodiš mišić ako ne radiš kako treba nema neke vajde, većina ljudi koji treniraju ne rade vežbe pravilno, na to najviše obrati pažnju. Što se tiče trbušnjaka, njih nemoj previše forsirati, jer ćeš gubiti više kalorija a u cilju ti je što više kalorija da sačuvaš, znači svaki drugi dan radi i to do 200 ponavljanja, al' samo njih radi svaki drugi dan, jer ćeš najlakše dobiti salo na stomaku, pogotovo s' pivskim kvascem, gledaj da nemaš ispod tri treninga nedeljno, i za četri meseca ima da dobiješ to što hoćeš, nećeš biti previše nabildovan, dobićeš masu, i nećeš neravnomerno biti ugojen.

Glavno ti je disciplina i volja, posle ta četri meseca ima da ti pređe u naviku treniranje, pa ćeš moći da radiš definiciju, ako hoćeš. Ovo sam ti sve ukratko, ali dovoljno ti je da sam ukapiraš.

Nadam se da nije trol tema, jer sam se potrudio da ti objasnim, ako ti nešto nije jasno reci, pričam iz iskustva, što na meni što na drugim likovima.

u ovo Čule što napisa je Bog i batina, pročitaću do kraja kasnije malo, umoran sam sad

ne moras kupovati sipku za zgibove.mozes uvrnuti u dovratak 2 drvena nosaca i staviti sipku.nije da je neka velika usteda,al ok je kada sam odradis.ja sam se zajebao pa kupio,al video kod ljudi koji su napravili i izgleda ok.

uh, 4 meseca su predamnom, treba krenuti bukvalno od 0

nije to strasno.izinati se,pa spickaj to.napravi program koji ti odgovara.3 dana vezba,jedan pauza.ili na pocetku 2,pa 1 pauza.imas dosta vrsta trbusnjaka i sklekova,pa kombinuj.jos zgibovi i tegovi i to je to.i trcanje obavezno.di god mozes,idi pesaka.