Prijava

Probaj da jedeš mnogo krompira, protein iz krompira je jedan od najboljih proteina. To sam čuo od jednog veslačkog gurua

pazi da se ne napiješ od toliko pivskog kvasca ;)

Ma to je nešto najjeftinije, a čuo sam da je ok

za 4 meseca mozes da nabacis 15 kg misica i 5 kg masti.kljuc je u kontinuitetu, znaci moras da radis 6 dana u nedelji.vezbe u sobi mozes prvih mesec dana posle ako hoces da napredujes mora teretana.ne valja ni preterati sa masom i noge mora da se rade.ako pocnu da ti iskacu vene onda povecaj mast da to prikrije, nosi rukavice zbog zuljeva, devojke iako vole misice takodje vole i nezne ruke.pazi na zuljeve jako je bitno

Drugar se opasno uradio kući bez dana teretane i bez ikakvih suplemenata. Jebem li ga valjda može.

Mister NO kako si ti zadovoljan sa kućnim vežbama?

Ja sam vrlo zadovoljan, postigao sam ono što sam želeo.
E sad, kad sam počinjao ja sam hteo da skidam kilažu, a ti hoćeš da se malo popraviš.
Chule ti je dao dobar savet po tom pitanju.

Jeste, mada meni je mršavljenje kudikamo lakše od gojenja. Ne mogu se naterati jesti. A kao klinac sam bio debeo.

ako hoces ovako kao ja onda mora teretana bar mesec dana.najbitniji je kontinuitet vezbanje 6 dana u nedelji.ako imas mnogo ubrzan metabolizam onda tesko, mora da mozes makar 4 kg mesecno da se ugojis.ako pusenje utice na apetit moras da ostavis, alkohol nikako on smanjuje misicnu masu.kuci za noge radi obicne cucnjeve pa bugaarski cucanj, za noge ti ne treba teretana.

Ne mogu se naterati jesti.

E jebi ga, to je već problem.
Ja sam u početku smanjio i hranu pa sam bio previše mršav, e onda sam zajebo da vodim računa i jeo kolko sam gladan.
Naravno manje nasumičan pristup od mog je bolji, ali mora se hasa, to oću da kažem.

Kolko preljeva i prsti tema od neznanja

za 4 meseca mozes da nabacis 15 kg misica

Hahah lol

I meni je lol
Gde 15 kila
Nisam ja prase

grdno znanje je potrebno da bi nabio misicnu masu, a neki misle da je tablica mnozenja do 10 teska za ucenje ha ha

(....KrajsleR...) ej 4 meseca, dobro ne mozes bas 15 ali 10 sigurno, normalno sve zavisi koliko ti genetika dozvoljava ali ako mozes da se ugojis 5 kg za mesec dana, 4 meseca ti je 20 kg.
tajson Height 1.78 m, Weight 109 kg, zamisli koliko tu ima misicne mase

Daj jebote jel ti to originalan nalog? Za pet godina, pet definicija. Ne kapiram.

kakve sad to veze ima.pogledaj tajsona 110 kila a 178cm. a ti misis da je nemoguc cilj 10 kg misicne mase za 4 meseca
edit:normalno ako slabo jedes onda je nemoguce

Pa dobro računajući moj život, teško baš 10 kola.

I često sam u fazonu, samo se umaram bezveze, nema rezultata...

Ali trudiću se kao pas!