Prijava

Овде можемо да расправљамо о пресудама Србима у Хагу. Ускоро ће изрицање Караџићу и Шешељу. Какво је ваше мишљење, шта су заслужили, а шта ће добити?

Alo zatvaraj ovu spem temu, moja je prva.

E neću vam sad okačiti tekst koji je kucala Radovanova odbrana, a malo ljudi ga ima. Eto vam.

која твоја? о чему причаш? ајде не спемуј, него ако имаш нешто о пресудама да ископираш линк, изволи.

odlična tema, upis.

daj link teme, rasni, pa da pređemo lagano na nju

Hahahaahah sad ce da popeni

Radjare obrisao temu namćor. Kao onda kad je Živoinova keva pretila sudom pa izbrisano 8 tema.

Тема није за спрдњу. Није битно ко ју је отворио, битно да се дискутује.

Јеботе, Расни, ел мислиш да је Трућ добио виртуелне златне гаће што је отворио први тему?!

Мислим да ће Шешељ добити да одлежи још нешто мало чисто да нас натерају да га вратимо још једном.

Што се тиче Караџића, пратио сам суђење, али немам увид у текст који је куцала Радованова одбрана, па се још не бих изјашњавао.

Otvorio prvi pa sta sad nije smak sveta jbg

Neće Šešelja vratiti

али немам увид у текст који је куцала Радованова одбрана, па се још не бих изјашњавао.

AHAHAHA

да, јеботе, па сад шта ако моја тема буде имала 200-300 страна боже помози, није сад то неки успех у животу!

Kad bi neka moja tema imala dvesta-trista strana ehh

Мислим да ће Шешељ добити да одлежи још нешто мало чисто да нас натерају да га вратимо још једном.

Šešelj! Uh majmun debeli. Prvo sam svršio kad je došao reko ove akcije, gori skupština stoka izdajnička beži u Argentinu, Šeki preuzima vlast i prisjedinjuje sve srpske zemlje. Ali onda malo po malo počinje da dokazuje da je izdajnik. Ovo organizovanje protesta 24., 3 dana pre zavetnika je dokaz da je pušten jer je postao izdajnik koji će da raspe glasove patriota i da ubije ostale stranke. Više pljuje Dveri i DSS nego SNS, Vučića čak hvali, prodao samza slobodu.

Isto tako nije imao rak, a Zdravko Tolimir je bio mnogo bolesniji od Šešelja pa su mu čak odbili zahtev da ga leče ruski doktori.