Prijava

I narod ne zna ali su se najljuće patriotske glave odvojile od Šešelja, znači da je izdajnik. A koliko sam bio srećan kad se vratio.

да, јеботе, па сад шта ако моја тема буде имала 200-300 страна боже помози, није сад то неки успех у животу!

Ја мислим да није поштено!
Мислим да твоје теме имају толико страна јер обећаваш одабране и тако то. А онда не испуниш обећање. Ти си гори од Хага, тамо су исто обећали да ће бити поштени, па ево види.
Тешко сам разочарана у твој лик и дело.

A koliko sam bio srećan kad se vratio.

јој, колико смо очекивали од њега, кад се сетим! није да је увек био највећа пичка, чувар поретка и омиљени опозиционар.

еЈ, НЕМОЈТЕ тако брзо да постујете. Не могу да пратим.

Ја мислим да није поштено!
Мислим да твоје теме имају толико страна јер обећаваш одабране и тако то.

па ја немам тему са толико страна. :( а посветио сам део живота томе да имам такву тему. а и коме сам обећао, а нисам испунио? осим расном, али њему ћу испунити, сад сам у фрци.

Izbaci Šešelja majmuna, gori izdajnik ood Plavšićke.

neko mi je jednom rekao da je seselj 2 puta prodao izbore jednom milosevicu drugi put vucicu

neko mi je jednom rekao da je seselj 2 puta prodao izbore jednom milosevicu drugi put vucicu

за вучића не знам, али продао је и коштуници ;)

I grabar-kitanovicki je prodao

I cedomiru janevskom

I grabar-kitanovicki je prodao

хахаха. па и јесте, чак и ако се шалиш.

Presuda Šešelju će biti oko 15 godina, ali odbiće tih 12 godina što je bio, tako da će ostati na slobodi. Voleo bih da dobije oslobađajuću presudu, čisto da im uzme par miliona evra odštete.

Za Radovana nisam siguran, ali mislim da će dobiti 20 godina.

za koga glasati onda rasni?

Radovan će biti osuđen na 40 godina.

radovan je osudjen na 40 godina 90neke.i mladic

Radovana će zatvoriti na 160 godina i osuditi ga za genocid. Ne znam što smo mi ikada pristali na bilo kakvu saradnju sa njima?

zato sto smo zajebana drzava i niko ne sme da se zajebava sa nama.