Prijava

Koji vi, Rasni? Nije ga Dodik isporučio, nego Srbija.

E ovo je daun humor 2008. edišn. Kad neko napiše pa ti nisi Srbin ti si bosanac xD

Sad očekujem pitanje koji ti je pasoš. Ali dvojno državljanstvo tako da poyy.

Dub- nub na kub.

ko misli da je rs genocidna tvorevin koment, ko ne lajk, ajde da vidimo koliko nas ima

Rasni, ako budeš išao na ekskurziju, npr. u Paraliju, očekujemo od tebe da vadiš krst na lančiću ispod majice i da ga pokazuješ ovim Srbijancima na ekskurziji da im dokažeš da nisi Bošnjak već Srbin Pravoslavac i onda im objašnjavaš razliku između Bošnjak i Bosanac.

jedan glas od makaronca za genocidnu tvorevinu

paralija neotudjivi deo srbije.

Ali objektivno ovaj Karadzic je car humora... Kakvo ime, kakav stajling, kakav odabir zanimanja!

Kao sad svrgnu Asada u Siriji i on provede deset godina u ilegali u Damasku kao trgovac letecim cilimima.

sve je to sa razlogom odabrano.i ima smisla i stajling i zanimanje.barem meni.

Koliko znam, Dragan Dabić je iz Rume, taj što mu je ukrao indetitet.

Срби су сами себи пресудили када су сотонине курвине синове примили у заједничку државу - више пута.

И од тада не можемо да се саставимо са мозгом. И не треба. Коме прими непријатеља у кућу, тај је разум истерао у двориште.

Раша се спрдао са идиотима из Европе и Исламске Републике Бошње. Да је био амерички председник одликовали би га за "уклањање" 8.000(.000 према подацима Исламске Републике Бошње) муџахедина.

aj, čule, sad nam reci da je karadžić sam sebi nabavio nov identitet i da obaveštajne službe nisu znale gde se "krije"

a onda ga "pronašli" baš mesec dana nakon izbora

granjka kome dati glas na predstojecim izborima

jebac_presretac*
Sotononini kurvini sinovi su?

makedonci

Srbin ili provede čitav život u Hagu, ili ga otruju, ili izda. Zapitajte se što Šešelj nije u Hagu.