Prijava

Ријешио сам да се убијем на радост свих вас који сте ме познавали овдје. Проблем је тај што немам пиштољ, а некако ми лејм да се нагутам бруфена. Интересује ме да ли је могуће да се некако убијем кухињским ножем? Ал да не испаднем глуп и пробудим се у болници.. Ај одговори неко што прије. Ако се нећу убит мора да учим за испит

Немој брт плс

Само скок на главу са 5+ спратова.

Koja si ti pička, hoćeš da pobegneš od života, a umrećeš kad-tad, i svejedno se suočavaš sa beskrajem nepostojanja i smrti, iz kojeg si došao i u koje ideš, nalaziš se između dva crna beskraja u beskrajno kratkom trenutku postojanja, i šta ti sad radiš u njemu? Iskoristiš ga da zaviješ u crnje nego crno sve kojima je do tebe stalo, umesto da istrpiš muke ko čovek i odeš sa dostojanstvom, ili se bar prijaviš u neki rat i poslužiš korisno, ili da odeš i raznesi Skupštinu ili Vladu. Ja kad bih se ubijao, povukao bih sa sobom mnooooogo gadova. Dakle, razmišljaj o tome, ako si baš suicidan.

ЧИКА БУЉА ЏАЏАЏАЏ

Samo se ubij, i ja sam prije 8 godina, i evo, šta mi fali?

Prije no što se ubiješ, da nisi slučajno koristio DOOGEE F3 Pro?

Isečeš grkljan, moraš brzo, il' uzmi dovoljno velik nož zabodi ga u vrat da izađe na drugu stranu i brzo ga izvuci, imaćeš dovoljno vremena, al' uradi to sedeći, da se ne onesvestiš, i da, umrećeš vrlo brzo, neće postojati ona zadnja nada u glavi "možda me neko nađe", biće kasno bilo kad da te nađe.

атеншн хор штрокави хаха

Sutra vidiš naslov u Kuriru: Mladi život ugašen!!!! Presudio sebi nakon uvreda i provokacija na ozloglašenom sajtu!

Ma nikad ne znaš kad ćeš nekog shvatiti neozbiljno, zajebavati ga zbog njegove priče o samoubistvu, i onda se on ubije! Zato treba biti oprezan, i isticati svakom ko to najavljuje u javnosti da je pičketina ogromna ako uradi to. Pošto ovi što to najavljuju u javnosti uglavnom očekuju neku reakciju, nešto što će ih ili utešiti ili podržati. E, jebi ga, kad se ja nisam ubio, boli me kurac za tebe. Crkni ako si sisa.

Valdemare, da nemaš slučajno DOOGEE F3 Pro?

Убио би се мајке ми ал заузет сам нешто. Мора да учим пошто греота да не дам ниједан испит а да преселим. Хвала на савјетима свеједно момцови поуу

Puko bih ti šamar e znaš kakav

Valdemare, da nemaš slučajno DOOGEE F3 Pro?

Ne, kao tel imam samo Sony Xperia M4 Aqua, a kao tablet Asus Fonepad 7 K012 - veći ekran ima, mada je malo krntija, al se lepo vidi sve, filmovi, igrice, šta oćeš.

Veliki problem kod te Aque je mala interna memorija. Inače fin fon.