Prijava

Go to the Control Panel.
Click Network and Internet > Network and Sharing Center > Change adapter settings.
Select the connection for which you want to configure Google Public DNS. …
Select the Networking tab. …
Click Advanced and select the DNS tab. …
Click OK.
Dns_Probe_Finished
The Google Public DNS IP addresses (IPv4) are as follows:

8.8.8.8
8.8.4.4

Nije Arm:(

Šumare, uradio sam sve korake iz tvojih priloženih linkova...pre 5 dana, fazon. Ništa. Nego niko da poveže podatak da mogu duđem na sajt samo preko paketnog neta...mislim, mora da se tu krije neki kurac

Armine nije to, probavao i ja ranije
Kasnije sam skinuo Torch i Tor brauzer i radilo mi sve kako treba, sem što Tor malo sporije učitava
Na chrome ne mogu da udjem jer sam navukao neki virus, kineski program, ne znam ni sta trebam da stisnem da bih ga deinstalirao jer je sve na onim hijeroglifima
Ovaj torch jebe za sad, sve isto kao na chromu samo što nemam toolbare i ona sranja

Armin kuca vaše postove na google i kopira posle ovde "I'm feeling lucky" odgovore.
Čuvajte ga se

hahha pa tako rade IT strucnjaci, bas sam juce tako ortaku sredio laptop

F5

Arm, znam za sve te cake, ne pomaže ništa, ae još neko da se javi...kaizenu poslah PVT, nadam se da će dogodine odgovoriti :šmrc:

Profe probaj preko Tora jedino
Meni je pomoglo, tj. izlazilo mi je bas bas retko

Pa tor zato sto uzima drugi IP, verovatno je vezano nekako to sranje, znaci menjaj ip ili kako ide xd

Pa jel vam nisu javili da ste banovani?

Torch i Tor nisu pomogli...

Mislim da niko ne kapira koliko bizarno ovo je sve...

Ok, uspeo sam preko Tora...

Može neki eksplejn zašto i kako mogu da vratim komp u prethodno stanje?

Ok, uspeo sam preko Tora...

Može neki eksplejn zašto i kako mogu da vratim komp u prethodno stanje?

ako neko sazna, neka kaze i meni :$

Jamajka, treba da zovemo naše provajdere i proverimo da l su možda oni odlučili nešto da blokiraju sa svoje strane. Da li je i tebi problem nastao neposredno pošto si prikačio novi ruter/napravio novi ugovor?

Ruter sam menjao pre dva-tri meseca zato sto mi je net isao neverovatno sporo i non stop crashovao, bio sam po ugovoru na 10 mb/s (tj da mi skida 1 megabajt po sekundi, ne znam kako ide to) a skidao mi je svega 700 kilobajta po sekundi i onda dosli da mi menjaju. I ovaj je sranje, da moji to ne drze zbog jefitne kablovske , zafrljachio bih ga u djubre prvom prilikom. Komp mi je solidan, i3 3.2, 2gb nvidia,8gb ram, ne verujem da je skidao tako zbog kompa, zato sam se i zalio

Pre tri nedelje sa navukao neki virus preko nekih toolbara, i numem da ih sklonim. Bukvalno, sve sam probao, pogledao sam 100 yt klipova i solucija kako da se skloni i nista od toga ne pomaze. Zacementirano mi stoji kao pocetna strana taj pretrazivac i kad god stavim na gugl na primer, vrati me na taj snap.do (valjda se tako zove, jos je ceo program na kompu na kineskom!). Kad preko njega krenem da trazim, izadje mi isto to kao i tebi...
Sva ona resenja sto su oni nudili su izgleda zastarela i ne reaguju sad, jedino novi sistem da stavljam. Preko tora i torcha mi radi, dok preko mozile, opere, chroma nema sanse, izlazi mi to isto

Јамајчанин
Ruter sam menjao pre dva-tri meseca zato sto mi je net isao neverovatno sporo i non stop crashovao, bio sam po ugovoru na 10 mb/s (tj da mi skida 1 megabajt po sekundi, ne znam kako ide to) a skidao mi je svega 700 kilobajta po sekundi i onda dosli da mi menjaju. I ovaj je sranje, da moji to ne drze zbog jefitne kablovske , zafrljachio bih ga u djubre prvom prilikom. Komp mi je solidan, i3 3.2, 2gb nvidia,8gb ram, ne verujem da je skidao tako zbog kompa, zato sam se i zalio

Pre tri nedelje sa navukao neki virus preko nekih toolbara, i numem da ih sklonim. Bukvalno, sve sam probao, pogledao sam 100 yt klipova i solucija kako da se skloni i nista od toga ne pomaze. Zacementirano mi stoji kao pocetna strana taj pretrazivac i kad god stavim na gugl na primer, vrati me na taj snap.do (valjda se tako zove, jos je ceo program na kompu na kineskom!). Kad preko njega krenem da trazim, izadje mi isto to kao i tebi...
Sva ona resenja sto su oni nudili su izgleda zastarela i ne reaguju sad, jedino novi sistem da stavljam. Preko tora i torcha mi radi, dok preko mozile, opere, chroma nema sanse, izlazi mi to isto

Mene i dalje jebe. Znaci nece na vajfaju da udje nikako ugasim vajfaj i preko mobilnog neta udje iz prve