Prijava

NASTAVLJAMO DA SE SIGRAMO

http://www.joshpiknik.rs/

ko bude imao više sakupljenih poena od mene do nedelje 23:55
dobija 15 poena
drugoplasirani > 5
trećeplasirani > 1
+ rial mix grickalice

Srećno! (by:Srećko Šojić)

JOŠ ste hteli da se igramo, pa eto Vam sad

Hahahha ajde bezi zajk daj pitalicu

problem sa ovom igricom je što ne postaje teža vremenom i možeš da izgubiš samo ako oslepiš

Ovo sam sanjao nocas da je bilo na ovoj temi i ja kao pogodio:

Kako se kaze bezbozni snajder na spanskom?

Bravo! Hulio Iglesijas

Žajk, transakcija je obavljena uspešno. Zadovoljstvo je poslovati sa tobom.

je l ti uplatio na pripejd

dajte i meni ako je dojava neka platicu kome treba nije problem

Uplati meni na racun i dobijas dojave svaka dva-tri dana ili kad se setim

ne, brate, ovde tebi placaju. sve sto treba da uradis je da prilozis post kao dokaz da si igrao zajkovu dojavu. na srecu korisnik zhajk nije precizirao odredjene detalje konkursa pa je ostavljen veliki prostor za malverzacije. da sam na vasem mestu trazio bi pet hiljada od zajka.

npr ako niste igrali dojavu a u to vreme ste ispisali neki post , mozete izmeniti post klikom na braon olovku da ste uplatili. u pvt zajku recite odigranu, odnosno zeljenu, sumu i ucinite sebe bogatim. nadam se da zajk ima dovoljno za sve.

evo ja sam mu upravo prosledio osobnu poruku sadrzine 100000evra. ocekujem obavljenu transakciju na mom racunu do sutra u 11 i 23 kada se probudim.

Ja nemam više napismeni dokaz koji bih mogao da fotografišem, ali se svi dobro sećaju moje uplate od 1001 dinar i priče kako me je žena u mocartu gledala ko retarda jer sam naglasio da mora baš 1001 dinar da uplati na tiket

kad smo vec na temi zasto ne postaviti jedno zajkopitanje. pitanje:

Sta kaze dekyaod kada se nadje u kafani sa vukajlijasima i pita ga konobar za placanje?

Pozove se na manjinska prava?

Prava manjina lol

kaže

vukajlijaši, molim vas, nemojte da me leprikonujete

kaže: Ja sam dekiaod mene će te dobiti samo ku*činu, a ne pare buhahahha i baci suzavac i pobegne u nepoznatom pravcu