Prijava

ajde spavaj u san se ne snio

Teraj se zajk u tei kurca ok?

labokv
djak sport

psihologinjo
zajk sport xdd

Tronožac
atle TIKA

VELIKIBLEK
FOOT ball

Ne.Ne.Ne.Ne.

ne znam al znam ko je najveći potrošač u užicu
ero tika

Rok da se pogadja je do 23h.

Ne treba da živim

Pitanje glasi:

Ko je najveći potrošač patika u Srbiji?

Tačan žajkovit odgovor glasi:

Ljudi koji voze bicikl na kojima ne radi ni prednja ni zadnja kočnica

Niko nije pogodio,ali Andre dobija 2 boda zbog solidnog žajkovanja.

Prevazisao si sam sebe ovaj put

Žajk kreće biciklom u mesaru, put se pretvara u nizbrdicu, stiska kočnice, one ne rade, on spušta wink nike air max na zemlju, lagano koči, stopala mu se greju i uto mu sine "Mogao bih da napravim pitanje o patikama za Žajkoteku, tj. onda bi to bila - NAJKOTEKA", nasmeši se, pritisnu sirenu-patkicu i ulete u pauflek

zak pravi kult od samog od od sebe

ZHAJK HAHAHAHAHA, zajebo si me mislio sam da odgovor ima veze samo sa Srbima jer si postavio pitanje ko je najveći potrošač patika u Srbiji...
Ovom logikom svi ljudi na planeti kojima ne rade kočnice na becigli spadaju u kategoriju najvećih potrošača patika u Srbiji (možda dolaze u Srbiju da kupuju jer je jevtinije)

Dok vatra kraj mora gori
Brišem svoje cvike,
A Žajk na mikrofonu zbori
Neki skeč za patike

zhajk prkosi obicnom

Molim vas pomozite mi sta da radim moj otac je totalni debil, bolesnik. Znam da ce te mi reci da ga tako ne nazivam al sta mogu kad je to istina. Njemu je samo bitno da je sve pod njegovom kontrolom. danas sam ga pitala da idem u grad i rekao je da ne mogu , posto je moja mama jadna zena koja se ne moze izboriti ni za sta u ovoj porodici moram njega da pitam za sve . uvijek me provjerava svaki put kad idem negdje idadjem inace u 3- 4 po danu i smijem ostati do 7 -8- pola d9 maksimalno. imam 14 god. nikad mi nisu nista dopustali i kad sam bila mala. otac mi je rekao da ce ubuduce kad me bude negdje pustio otici da se upozna sa mojim prijateljicama pa da vidi sa kim se ja to druzim. nikad mi nisu nista posebno prijustivali u zivotu sa sve sam se sama ja morala izboriti dok moja mladja sestra koja ima 11 god stalno izlazi po vazdan , a ja dok sam bila u njenim godinama nisu mi dali nigje da izadjem izvan avlije i kad bi ih pitala mogu li kod drugarice uvijek su mi govorili sacekaj dok dodjemo sa posla i ja jadna ponadam se i cekam da dodju a kad dodju kazu ne mozes ici zato sto su joj sigurno roditelji dosli umorni sa posla. moj otac me je prije stalno mlatijo jer ima psihickih problema, to se i sad desava ali rijede nekad se znalo desiti da me izmlati da ne mogu 3 dana hodati i kaze sta mi se desava sa mojim djetetom ona nije normalna, vodicu te kod psihijatra, nazivao me je raznim pogrdnim imenima nema sta mi nije govorio stalno me je tukao kad bi u skoli dobila losu ocjenu ili kad bi htjela da izadjem vani sa drugaricama i nije mi naravno dao i pocnem da placem onda me istuce. volila bi da barem imam zivot kao i ostala djeca u mojim godinama i da mogu normalno uzivati u svom djetinjstvu :(

Pitanje glasi:

Ko je najveći potrošač patika u Srbiji?

Tačan žajkovit odgovor glasi:

Ljudi koji voze bicikl na kojima ne radi ni prednja ni zadnja kočnica

Niko nije pogodio,ali Andre dobija 2 boda zbog solidnog žajkovanja.

Žajk najveći komičar 21og veka