Prijava

Ma jok, to sa zamajcem je fora da se energija kocenja kod standarnog motora sacuva dok se vrti taj zamajac. Kod elwktricnog nema potrebe za tim jer elektromotor to mnogo efikasnije radi.

Sto najgore, nema razlike izmedju toga i onog sto tesla pravio. Iz prve ga usavrsio :)

Ko promenio ime teme i zbog cega? Koj kurac laicki sta menjas konjino? Tema ima svoj smisao i on je bio napisan u naslovu. Sta se koj kurac pravis sad pametan da kao nesto duhovito ispadne, koji god da si od moderatora?

Jebote, procitao sam "Licki automobilizam" i vidim pravilo zabranjeno
"Golf dvojka najbolje auto sig", "Oli da se potrkamo, ali u rikverc?", "Kontraš, bijela tabla, bijeli volan prekul."
pa kako to moze biti jebeno zabranjeno ako je licki kad ono prc, laicki

Аха капирам лаички пошто је ГЕТЕДЕ-у забрањен приступ, а он се једини разуме као у аутомобилизам, сви остали су само лаици ;)

Jebote, procitao sam "Licki automobilizam" i vidim pravilo zabranjeno
"Golf dvojka najbolje auto sig", "Oli da se potrkamo, ali u rikverc?", "Kontraš, bijela tabla, bijeli volan prekul."
pa kako to moze biti jebeno zabranjeno ako je licki kad ono prc, laicki

pa kad se moderator proserava nesto, ne znam koj mu kurac ko god da je

А боли нас курац за наслов, најбитније да нема просеравања већег на теми

Jebem vam sunce ima 10 tema o automobilizmu.
Automobilizam, automobilizam bez GTDa, laički, golf 2, .....

SMARATE

Rasni
Jebem vam sunce ima 10 tema o automobilizmu.
Automobilizam, automobilizam bez GTDa, laički, golf 2, .....

SMARATE

Ово и јесте Автомобелизам без ГЕТЕДЕа

Samo se upišem jer konačno mogu da pratim jednu auto temu:)

Podrška za brata GTD-a!

Tema bez gtda je kurac

Ima li kakvih procjena koliko bi kilometara mogao ukupno preci auto sa elektromotorom?

Vijek trajanja motora.

Требало би да траје много дуже од конвенционалног СУС мотора, јер има само један покретни део, ротор. Ту су батерије највећи проблем, а не поузданост електромотора.

Ja to zbog celtove price da ce silovati kupce "odrzavanjem" pa da vidim koliko tu realnih a koliko izmisljenih problema moze biti.

А јебем ли га сад за то, могуће је да ће скочити цена одржавања ствари невезаних за мотор да би амортизовали мало... Ко зна.

Problem nije motor, nego baterije kad dodje vreme za zamenu. Ti automobili bi trebalo da budu mnogo pouzdanije.

Овакве идиоте само америчка мајка може да роди, ладно има пун курац ликова који возе са завареним диференцијалом у свакодневном саобраћају. Мучно ми је да гледам ово:
https://www.youtube.com/watch?v=ylpcxwWdJ70

moderatoru, pedercino, vrati naslov teme, jebem te u dupe!