Prijava

ZVANIČNI REZULTATI POLUFINALNOG GLASANJA (kandidati koji su prošli u veliko finale podvučeni su žutom farbom)

jocko - 63 (zbir oba količnika polufinalnih defki u 21h = 28:5 + 26:3 = 5.60+8.66= 14.26
Ciklon - 71
Agilni - 63 (zbir oba količnika polufinalnih defki u 21h = 32:3 + 28:6 = 10.66+4.66= 15.32

ČESTITKE FINALISTIMA A JOCKU NA OSVOJENOM 3.MESTU. USKORO SLEDI TEMA ZA FINALE.

PRAVILA GLASANJA

ROK ZA GLASANJE: PETAK, 22.04, U 18H!

1. Autori-takmičari (znaće koji su) nemaju prava glasanja.
2. Svi ostali, a sa pristupom Forumu i dobrom voljom - DA.
3. Glasate za sva tri autora i to poenima od 3, 5 i 7 jedinica vrednosti.

Primer: Autor 1 - 3 boda, Autor 2 - 5 bodova, Autor 3 - 7 bodova (ne obavezno ovim redosledom)

4. Nefer glasanje (slepačko) neće ulaziti u konačan zbir glasova.
5. U veliko finale plasiraće se dva prvoplasirana takmičara, treće mesto automatski pripada trećeplasiranom.
6. Glasovi sa naznačenim nikom takmičara NEĆE BITI UZETI U OBZIR PRI OBRAČUNAVANJU ISTIH. Isključivo je dozvoljeno navesti šifru/redni broj kandidata, dakle kako stoji na početku ovog posta.
7. Sa srećom i neka sleng pobedi!

ROK ZA GLASANJE: PETAK, 22.04, U 18H!

ko nema pravo glasa?

Autor 2 - 7 bodova
Autor 1 - 5 bodova
Autor 3 - 3 bodova

Fala, Kosmo, dobro me podseti:)

Je l si ti debil Profe? Ozb sad pitam? Koji si ti kurac da meni odrediš da l ću da glasam. Ahahaha

Brate, omašio si u tačkama pod 6 i pod 7, šta da ti kažem:)

Autor 2 - 7 bodova
Autor 1 - 5 bodova
Autor 3 - 3 bodova

Dobre sve, neke onako bas dobre, ali neko mora da dobije i 3 poena, pa ovako:
Autor 1: 3 poena
Autor 2: 7 poena
Autor 3: 5 poena

profe, šta znači to 'za sada'? u hodu ćeš da eliminišeš glasove? to nije rešenje.

Autor 1 - 3
Autor 2 - 5
Autor 3 - 7

kako neregularnosti? bohor ne glasa pravično, al je zelenoj kockici dozvoljeno da glasa ukoliko glasa onako kako se meni sviđa, inače kockicu dodajemo u prvi post?

де да гласам да проф испадне

jel znaš koliko duplih sa pristupom forumu imaju gorenavedeni autori? a ja nemam dokaz da su dupli osim što mi neke abronoše to rekle usput.

Kosmo, vrlo dobro znaš na šta mislim i koja je to ekipica. Taj dodatak "za sada" je više sprdnja nego nešto ozbiljno, ovo je taj spisak i mislim da je krajnje korektan. Evo i Bohor će se složiti:)

EDIT: Opa, evo ga i Jebač, de si, matori:*

Oće da se složi, da pitam kurac samo. Uvek se pametniji pita. Care, Profe i jedan glas da ne sabereš takmičenje - ne važi se :-D

daj, profe, iskuliraj. nemoj da si celt.

hahaha pa jel moguce prof, zabranio si glasanje svim autorima koji ti nisu dali max br bodova? xd

nego batali to, interesuje me koji od ovih, Bastian Maher, Silvano Macuri, Tokijaro Honogusi, Blend Miler, Svon Jorgensen je tvoj omiljeni dirigent, i da li vise volis da kazem agresivnije dirigente koji onako jako masu palicom i vrte glavom ili one smirenije, da kazem bolje tehnicare?

ovako glasa dijaspora sa Keja:
Autor 1: 7 poena
Autor 2: 5 poena
Autor 3: 3 poena