Prijava

Evo broje se glasovi, SNS ima 52% i nešto razmišljam šta su nama ostavile ove generacije koje su sad penzioneri. Ispišali su se nama mladima u život bukvalno.
-Prvo su nas zadužili u pičku materinu dok je TITO bio živ, trošili pare, dobijali stanove, kupovali auta od 3 plate itd.
- Onda su odlučili da zarate malo pa su nas unazadili jedno 25+ godina, a BiH je na nivou razvoja neke jadne Afričke zemlje danas.
- I evo danas nam jebu majku glasaju za SPS i SNS, unazadjuju nas. Bukvalno čitav svoj život se seru po glavi budućim generacijama.

Kakav izbor imamo mi mladi, kad su ova govna u većini, tj nisu mogli ni dovoljno da nas rode da nas bude barem jednak broj.
SPEM STOP PLS

Gledaj svoja posla, Bosančino.

Koliko puta moram da napomenem da sam državljanin Srbije???

Baby boomer generacija najrazmazenija i najgora, samo jedu govna i zive u nekom svom svetu. Dobro kazne rasni verovali ili ne.

Комплет поента бивања старијим у Србији је да дочекаш својих 5 минута да будеш у праву, јер се с колена на колено преноси резон ''ШТА ТИ МАЛИ ЗНАШ НЕМАШ НИ ДВА ПИШАЊА ОВДЕ''

Ispišali su se nama mladima u život bukvalno.

лол а ти не пишаш, гласао би за двери јебене

нису проблем друштва стари људи него они што су глупи ко курац, међу њима и ти расни

Opet, marko, manji je procenat debila ko rasni medju mladjima.

Ej isti ti majmuni koji su čitav život živeli na račun narednih generacija, se grčevito bore da ne odu u penziju i ne daju mladima da se zaposle. Jebu nas, ne vade.

A eto ti si pametan, isti si ko penzioner neki samo sereš kako je sve loše, a ne bi izašao na izbore jer će SNS pobediti. Jebem ti.

rasni mrzi penzose,a kada bude penzija ode kod babe po 5 maraka

problem su par miliona majmuna koji se loze na sistem te laze bs bs ekipa LUDILO!
penzioneri su radili i zaradili svoje i to je njihovo pravo, zeleni ste ko kosutnjak, a pustili muda svi

^
Onaj ko je glasao za Sasu Radulovica, znace ovo svakako i da procita.

Prof brisi jbt treba da mi nadje na netu ovo pa da misli da sam prepisivao.

Radulović pobedio u Njujorku, Vašingtonu, Adis-Abebi, Dubaiju, Parizu, Masačusetsu i Gdanjsku.