Prijava

хаха синоћ чекам бус и нема га пола сата приђем некој женској (лоша пичка не би је јебо) и срећом зна енглески да ми објасни шта је са бусом, крене прича и пита ме одакле сам, јa вадим телефон са спремним фолдером где су слике мапе света са заокруженом србијом, ђоваком, батом живојиновићем и вучића како се рукује са сиђипингом, каже ова ВАУ СО ЈАНГ ЕНД ХЕНДСАМ ЈОР ПРЕЗИДЕНТ мени било топло око срца а још више кад ми рекла да не зна за ђовака, има у футиану (центар шенжена) ооогроман билборд са ђоваком али нико не зна ко је он

а оно да је валтер најпознатији филм овде је још једна српска измишљотина у циљу да се утешимо јер смо толико ситни и неважни, ни ови старији не знају филм

Ne lupaj jebac mene je tamo minimum 20 matorih ljudi pitalo za valtera....za valtera i tita eventualno jedino i znaju sto ima veze sa jugoslavijom

невероватно али ови које сам питао не знају ни јао минга

Ima bre neke ulice tamo po njemu da l i pivo il sam istripovao
Ovde kod mene dolazi kad je leto svake Nedelje po jedan kombi Kineza da vide kao Batinu kucu

Doduse ovo moje se odnosi na najkrezavije sirotinjske matore kineze, al da, znali su valtera...drugo nista isto ni djovaka ni seko kalaca ni nista

не знају ни јао минга

Da nisi u japanu ti jbt

па сигурно да ће да га знају само ти што су из пичке материне и мисле да је стаљин још жив

Ima u Alan Fordu recept za obračun sa njima.

Prvo, da bi uopšte podigli penziju, moraju da pobede šaltersku službenicu u kockicama, zucama ili manja/veća karta. Ko izgubi- vidimo se sledećeg meseca. Ko pak pobedi, dobije penziju, ali mora da izađe na posebna vrata. Kao fol, može ih neko opljačkati, pa su sigurniji ako izađu na taj stražnji izlaz.

Хахахахахаха. Имам тај број. Мада има још бројева где су пензионери престављени као канцер друштва.

Genijalan strip

+999999
Омиљени стрип. Имам 200+ комада.

De je Rasni sad kad treba da se posere na njega

Иначе има овде једна швајцарска пензионерка. 4000 франака месечно.

Ako mislite da će odumiranje penzionera da donese promenu u strukturi glasačkog tela ove zemlje, mislim da se grdno varate. Realno ovi klinci sada što svaki vikend bleje po rejvovi i gutaju eksere ko tik tak (a preporučena doza je 125 mg na 3 meseca) već imaju mozak pretvoren u kašu zbog svega toga i već su gluplji od prosečnog penzosa. Dobili smo doživotnog vladara, pomirite se sa tim.

E to je tacno, znam par tih rejvera i stvarno su glupi ko kurac i loze se na Beograd na vodi i to

Sve je to posledica roditelja koje boli kurac za svoju decu, ili roditelja koje premalo boli kurac za svoju decu. Pričaju klincima da ne puše travu, kao skočićeš kroz prozor videćeš zmajeve ovo ono, klinci fala bogu probaju jer trava ovih dana ne može da se izbegne (prodaju rizle na komad na svakoj trafici jebenoj), i onda isti taj "ovo nije opasno lagali me" princip krenu da primenjuju na sve živo, uključujući i stvari koje su zapravo stvarno toksične i nenormalno štetne, tipa ekseri. Najgluplji će da ostanu ovde, pametni i ovi na granici mentalne retardiranosti već odlaze da voze autobuse i prazne kontejnere po njemačkoj, realno postaćemo jevreji od naroda

чекај док стасају ови што гледају муђу и јасерштајна

Ти већ имају кашу уместо мозга.

чекај док стасају ови што гледају муђу и јасерштајна

Nekako sam se nadao da sam možda samo džangrizavi matorac i da smo i mi u toj nekoj meri bili retardirani kao klinci sa teletabisima i "stani neo" klipovima na CD, ali onda se setim da nama maskota nije bio debeli masnokosi gnaz koji se napušava sa ćaletom dok igra igrice

nama je bio radisa programer