Prijava

Čekaj bre pa ovo sad jeste preterano ne seri jbg vrati čoveka, stavi tri dana ako ne možeš sad da priznaš da si pogrešila skroz, mnogo je ovo.

Ima mnogo prečih za banovanje od gambija, sasvim je korektan na forumu

Debila milion jebote i oteraš ga sa sajta ovim praktično

Uspela je da bude neobjektivnija od remca glupavog cestitam nek je sretnje

Vrati gambija

Nemojte ljudi ruzne reci imajte postovanja zensko je, sramota

Pa preteruju malo ljudi ovde o kosmopoliti (a i o remcu, remac je za mene bio jako korektan lik), ali im ovakvim stvarima baš daje povoda ponekad jbg

Vrati gambija, greška ti je ovo ipak, možda i jeste za ban ali za ne više od dana, dva-tri maks.

I da, ako već nisi htela da budeš mod jbg, i ako te ni sad ne zanima to, zaboravi jednostavno da imaš tih par opcija i sedi tu kao i svi ostali, nemoj ovo selektivno kad ti naiđe, nije ok.

Ma bre drka kurac od kad su se pojavili ti matoriji članovi, glumi kevu, šta li, sad pušta muda, ne preteruje niko, ponaša se izrazito kao kučketina u poslednjih mesec, dva.

I ranije se tako ponasala samo prema odredjenim ljudima pa vam nije upadalo u oci

Moguće, sad je to malo šire dostupno.

Kosmo, progutaj ovo jbg i ujutru ispravi grešku, jbg gotovo svaki dan svratim na forum, ako i ne svratim nadoknadim sutradan, čitam bar 70% tema (ove dugovečnije i smislene, ne ove koje debilčine pokreću svakodnevno o skriptama nekakvim i buntovima, a i na ovu sam prvi put večeras ušao) i siguran sam da otkad je prvi put banovan nije te privlačio ovuda do ovog jednog večerašnjeg posta za koji je dovoljno što smo konstatovali odmah da je glup jbg, sad tamo po komentarima na definicije ne znam, ne zalazim godinama već ali sumnjam da je u toj meri kako kažeš.

Usrala si sad i to je to, skontaj grešku, ispravi, idemo dalje jbg.

Haha kilogram mirotocivi

Ubi klivlend indijanu

Pa smiren sam večeras, produhovljen itd

Al' ozb nisam baš kao bokser s njom ali smo uvek ranije imali korektnu komunikaciju pa ne mogu ni sad da ispadnem jajara i serem u vašem tonu, ali bih voleo da skonta da jeste prenaglila jer se debilčine ovuda samo kote i mnogo se više uočavaju kad ima manje normalnih ljudi

al pazi, ima 15 dana kako mu je svaki drugi post komentar bilo šta vezano za mene. niko me ne pomene, leva neka priča skroz, definicija neka, on će mene da provuče.

Govno lažljivo, sad sam pogledao, čovek ostavio tri komentara na ova govna sa skriptom i sranjima, gde se pominješ u definiciji, ili citirao uz "hahaha" neki komentar u kom se spominješ, dakle u sto komentara se spominješ tri puta, i nijednom te nije spomenuo, a da neko već nije ranije. I sve je u prethodna dva dana. Pre toga te jednom nije spomenuo.

A ni na forumu te jednom nije spomenuo.

Jedan - https://vukajlija.com/trolejbus/734887#comment_3159917
Dva - https://vukajlija.com/milion-posto/734807#comment_3159905
Tri - https://vukajlija.com/skripta-apdejt/734992#comment_3159827 //Ovde se "baba" spomije u dva ili tri komentara

Ne vidim zasto te to sto si s nekime bio u korektnim odnosima sprecava da kazes da se ponasa kao debil ali dobro ne znam tvoju pricu

Reme ne pije ti to vodu mozda ti odgovori i to ce biti neke nebuloze nevezane za pricu pa ako su neistinite pa joj to kazes opet ce nesto nalupetati i tako u krug dok ne popizdis oteras je u kurac i onda te banuje i tako