Prijava

Pa ne kačim ovo zbog nje, koga boli kurac za nju. Aca da vidi, kad je već krenuo da priča o tome kako je malo preterala.

Ma kilogram zna to sve nego su bili u korektnim odnosima pa ce da joj kaze da je samo malo pogresila jer tako je i odreagovao a i nije joj bas rekao jer zna da ona ne podnosi da joj se kaze jer je iskomplekirana pa ce se posvadjati i nece vise biti u korektnim odnosima

U stvari coa pisam ti u usta za ovo pizdasto ponasanje

Bolje da si cutao samo i pravio se lud

U stvari coa pisam ti u usta za ovo pizdasto ponasanje

hahahahaha u stvari

zbog ovih psetovih lucidnih postova dolazim ovde

Дође Александар килограм и нарани те говнима
Фала лепо друже, ко је теби кавез дрмо

sad se potsetih kolko mi isla na zivce kosmopolita :)

ok je ona kad se razgovaras sa njom ovako, ko i svako drugi, al bas je zajebano kad pokusas da udjes u neki konflikt jer ne ume da samokotrolise tu kurcevitu virtuelnu moc koju ima ovde, a to bas ide na zivce u trenutku kad nema ko da je smeni, ko sto su smenjeni x puta takvi moderatori do sad.
batalite raspravu o tome, nema smisla.

@kosmo:
nema sanse da je kajzen stariji od tebe, jer onda sam i ja stariji od tebe i onda to sto izigravas neku majku i izigravas kao nekog sa iskustvom kurac-palac bas ne pije vodu, jer se ja ne osecam nesto previse iskusno a ako je kao sto kazes, onda imam jedno 500% vise zivotnog iskustva od tebe :)

gamby
Koga boli kurac da li ce on da se vrati brt, poenta je da ode kosmopolita jer zena nije normalna, dal je ubi menopauza ne znam ili je samo poremecena necu da ulazim ali def nesto debelo nije u redu.

Kako je uopste ona postala mod kada se nikada nije istakla ni na koji nacin? Kontam da Kajzen nije sirotinja da jebe sredovecne zene, lik je programer...

kosmopolita
forsiraš, gamby
očigledno onih sedam dana bana nije dovoljno bilo da uvidiš gde si pogrešio. mama ti je poremećena znaš

https://image.ibb.co/bWZXnS/download.png

vređanje nekreativno

mama ti je poremećena znaš

lol

peticija da se sajt preimenuje u sajt gde se bake i deke raspravljaju oko toga ko je koga banovao i o sahu rasprave ljute vode se isto

како ме сад пребацило, мислио сам да је ова тема синоћ отворена и гледам који курац 30 страна

ahhah ovo sam i ja primetio sto i milos, on joj napisao da je poremecena, ona ga banuje i napise mu da mu je keva poremecena hahha...to je kao okej, ne racuna se kad ona vredja

kao onaj u invalidskim kolicima kad maltretira onog lika jer pricao sa kevom na telefon na spanskom, pa mu govori da treba da odjebe iz njegove amerike ako nece da prica engleski, i onda kad pocne da gubi raspravu krene da se dere UPOMOC ON ME MALTRETIRA NECE DA ME OSTAVI NA MIRU

hahah nemoj da je prizivas brate krenuce da uvodi policijski cas

VRATI SE SVETLANA!

Petar Pan Pezo$

gvozdena leydi

Šmapionka kamenih faca.

njoj samo treba malo neznosti....kako bi vama bilo da vas 50 dzukaca napada