Prijava

Ok. Ne razumem šta ove guzonje misle, a verovatno ih zabole ona stvar, jer njih redovno voze okolnim putevima.
Ako 80-90% Beograđana, što je minimum milion i nešto ljudi, na dnevnoj bazi gravitira užem centru grada, od čega najveći broj njih koristi smer od Autokomande, preko Bulevara Oslobođenja (eks JNA) do Slavije, apsolutno je van svake pameti da se rekonstrukcija Slavije i Bulevara Oslobođenja radi u isto vreme, što je ovima plan.
Naravno, ne samo da će da zatvore ovaj ulaz u centar grada, već će automatski napraviti čep i na Mostaru i Plavom mostu.

Ako će sigurno to tako raditi, jedna varijanta, koju za sada kuliraju, jeste da se pod hitno aktivira druga linija BG voza, ali ne od Resnika do Prokopa, kako su genijalci smislili, već od Resnika do Pančevačkog mosta (videti temu dole). Time bi se rasteretili makar ljudi koji dolaze GSP-om iz Rakovice do centra.

I tako minimum pola godine. A i pitanje je šta će se dobiti posle, jer ako se ima u vidu kako je rađen godinu dana Bulevar Vojvode Stepe (sa novim kružnim tokom na Autokomandi), neće se dobiti - ništa.

http://www.busevi.com/vesti/2809-udruenje-ljubitelja-eleznice-predlog-reenja-za-bolje-funkcionisanje-saobraaja-za-vreme-radova-na-slaviji

ко вас јебе што нисте остали на својим козарама тамо нема гужве у саобраћају

фала богу да су се сетили ово да ураде.

Mogli bi zatvoriti ceo BG za saobraćaj, taman da mi sa sela vidimo rođake ponovo.

Sta sad ti hoces od nas koju picku materinu?

даст, јеси и ти члан удружења љубитеља железнице или само преносиш њихов предлог?

da dođete na roštilj i pivce, da se opet malo smejemo kako zavlačite beogradski na ijekavici :)

Eh kako bi sad dobro došao jedan laki metro...:(

Da parafraziram Radovana:

Ja predlažem da kad kopamo, kopamo ovako, pa kad ništa ne budemo našli ko što i nećemo naći, jel, tu napravimo metro, jel...a u suprotnom pravcu kanalizaciju, ako dihtuje, NE-MA PPROBLE-MA!

Bruse nisam pitao tebe nego dasta degenka uleteo si u pucanj

nema veze, nisam zamerio ništa :)

Kad već parafraziramo Radovana:

samo mi nosati ćemo preživeti.

Koja paljevina ovaj Vojvoda, pa ću mu prevesti: poenta teme je da mi Beograđani nerviramo nebeograđane i dokazujemo kako smo mi bolji od njih (nemaš ti dovoljno sive mase u glavi da razumeš sarkazam, pa napominjem da je ovo to).

The Prof je u pravu, ali što reče neko: laki metro - teško sranje. Pre neka varijanta gradske železnice.

@YCHTT: Nisam, pratim ih.

а ко то уопште гравитира ка ужем центру? фирме су на новим београдима, школе, вртиће имаш у свом крају. једино ови што раде по бутицима и џабалебаре по кафићима?

@YCHTT: Jedno je teorija, drugo je praksa. Firme su na NBG - možda njih 20%. Vrtići jesu po kraju, ali najveći broj ljudi koji već radi, radi pre svega u centru grada, širem ili užem.

s obzirom da sam crnogorac, ne znam da li da me boli kurac ili da se zabrinem jer cu ipak na faks u beograd...

Fair enough.
Osim ako ne upisuješ FDU ili Megableju, zabrini se. I da, osim ako ne živiš u Studenjaku na NBG.

хезно

s obzirom da sam crnogorac, ne znam da li da me boli kurac ili da se zabrinem jer cu ipak na faks u beograd...

Jel se dole prvo kaže detetu da će ići u Beograd ili mu daju ime? :D

Kakav kurčev Crnogorac koji ne dođe u Beograd, šta?

To ti je ona paradigma: najveći Crnogorci žive u Beogradu, najveći Srbi u RS, najveći Muslimani u Sandžaku, a najveći Hrvati u Hercegovini.