Prijava

Blaze je to jbg hahaha

Ali mi se dopada sto ne odustaje, ne jebe sistem Tilmara

да јеботе, сигурно је очекивао да сви кажу како је цар због те слике

Krompiru gde ima dobar obucar u NS?

http://www.obucarkrle.com/ išao sam ovde kod limanske pijace, skroz solidan čikica radi, zašio mi baš te cat tike što su se rašile, a pre toga sam ja debil onim loctiteom lepio pa namestio još vece sranje.

A daj kakvi obucari pa 2018 je

Hahahahaha lolchina koji level sirotinje treba da budes za obucara

Ubedjen sam da ima kao neka fora za ovu sliku i da je to prozivka nekome odavde pa se smeskam iako ne kapiram

Ovaj obucar razvio lanac radnji ko da je winwin, to je taj nivo sirotinjstva u Srbiji

Дајте неке патике на чичак или на цибзар мушке црне да могу да се купе у Србији. Што класичније, да не буду ни кинезаре а ни тежак фенсерај. Број 46-47.

Patike na cicak,pa jebem te daune :D

Знао сам да ће неко наћи да се прави паметан, али нисам мислио да ће то бити један од сертификованих дауноваца из чекаонице. Те патике ми требају да бих побољшао квалитет спавања на послу за 15%, олигофреничару јебени.

Aj dobro onda valjda ce se naci neko da te posavetuje :D

Иначе, пазите шта причате када олако износите квалификације људи који купују патике на чичак или цибзар а одрасле су особе, јер то често раде сурове крими лобање којима треба такав пар обуће у кући, јер кад ти бану на гајбу и дигну те у истражни притвор, одузму ти пертле између осталог. Онда људи лепо купе такве патике унапред да би по притвору ходали као господа, а не кљакаво осакаћено као ви дауновци.

Puma ima neke ok modele, one ljaljanske ferari su bile ok i one žute kil bil, ali dzordan je druga planeta. Traju godinama. Ja svake godine kupim nove, a stare onda koristim za košenje i takve "zappokucci" poslove.
A pljujem po starkama, najgora obuća ikada. Raspadnu se, propuštaju kišu i neudobne preko svake mere.
Ono devedesetih kada se radjao dizel, nosio sam vimbldonke jebene, dok nisam kevu iscimao za neke torzionke, da bih se uklopio sa tim opankastim modama. Nije se imalo za ermaks, jebi ga.
A pumu nikad nisam ozbiljno shvatao posle diska.

Juče gledam neku emisiju, brac par iz juzne afrike prica kako je jedrilica najbolji način da se obidje ceo svet, sa malo para. Odmah sam se setio tebe. Xd

Posle su ih na pučini zarobili pirati iz somalije i držali zarobljene 2 godine jbt. Nisu mogli da pobegnu jer su spori. Taj deo lepote jedrenja si propustio. :)

Nije to baš sve tako.
Recimo za Volvo Ocean Race, koji se održava svake godine i ide oko celog sveta, pre par godina su morali da kod Somalije obustave trku i taj deo pređu rastavljeni transportovani u velikim brodovima.
Razlog je bio taj što ni jedan brod na motor nije bio dovoljno brz, (40+ čvorova) po otvorenom moru da bi mogao da ih prati i štiti.
A druga stvar - ne idi tamo i rešen problem. Ili ako ideš, nosi neku pušketinu sa sobom.