Prijava

Marko, pošto Džordanke s poštarinom do NZ? Ja sam svoje platio 190 nzd, s popustom sa 250, jer lik čija je radnja igra neobavezan fudbal u timu sa mužem od optometristkinje koja radi sa mnom :)

Ovo mi je treći par u poslednje 3 godine, kada ne nosim gilje za posao ili klasično kivijanski idem bos, živim u njima.
http://i68.tinypic.com/2l89d0w.jpg

Inače Džordanke naače tike, realno.
Prvih 5 mesta Jordan, pa onda sve drugo.

могу да вам дам контакт па да пошаљете кинезу поруку, само морате да инсталирате wechat, на фазон вацапа само што га кинези користе за све па и као друштвену мрежу и средство за плаћање, само не знам како се плаћа роба, вероватно вичетом повежеш рачун у банци и пошаљеш му уплату али не знам ради ли то са нашим банкама или мора из кине да се купи

има огроман избор обуће и џабе је малтене, сиг би се исплатило слати из кине а овде изнајмити локал и плаћати пдв и царину, вероватно ови н спортови и ђакови купују по сличним ценама из кине

Ima profil na instagramu prodaja patika i ima 25k pratilaca, slali su patike mudji i cici iz dnevnjaka da ih stave na stori, nisi izmislio toplu vodu djembeli

P.S. da mi neko dodje u kucu u dzordankama bio bi isteran

Moram se sloziti sa Maestrom jbg
Pisam se u patike koje nisu Pumine
Bmw znak je pozeljan

Hahaha dzordanke sranje dajte pumu narodu

Imam dva plana za 2018-u
1. Kupiti bmw auto
2. Kupiti puma bmw patike

Iskljucivo tim redosledom

Nositi dzordanke po gradu mi je jednako debilno kao nositi kopačke po gradu

јок не знам ја да курта и мурта продају патике на нету

I samo da se izvinim hladnom krompiru ako me je pogresno shvatio. Nisam ja prozivao zbog iscepanih patika, nikad to ne bih uradio.

Nego pošto si ih nahvalio, rekoh da ukažem na kvalitet.

Jer tek sad skapirah na šta je ciljao ovaj mejmun pseto.

No hard filings brate cortez sve okej, nego sam ja daunko, pa kad uzmem jedne patike, u njima sve radim, nemam ono tipa patike za rad, patike za slobodno vreme, patike za posao, nego sve u jednima radim + slabo cipele nosim,pa i po snegu su ove sive išle. Meni ako izguraju 5-6 meseci, to je bruka, a ove su preterale tri mandata lololo

http://images.esellerpro.com/2308/I/119/835/26206110_z1.jpg
Mada ove su definituvno kvlt, top tene, negde 2009. ih uzo, eno ih još vuku se po terasi.

Ma isto i ja radim, kapiram te.

Pseto je mejmun i end of stori.

Bezi bre slepce, pratis ljude po fejsbuku da vidis imaju li para sprdas ljude za naprsle patike i proveravas dal imaju original sive pamucne trenerke bukvalno si za gadjenje

Ti si najruzniji.

I samo da se izvinim hladnom krompiru ako me je pogresno shvatio. Nisam ja prozivao zbog iscepanih patika, nikad to ne bih uradio.

Prozivao malu Tijanu hahahaha

brt, on je slikao razvaljenu klinku na stolu u Hitnoj pošto su je ispirali jadnu :D