Prijava

Čaršijske priče kažu da je prethodno maltene izvučen iz kreveta, ubačen u avion, te da mu je primarijus Vladimir Vladimirovič harmonizovao odnos usana i ušiju u smislu da mu je potonje izvukao.
Mada se ne zna šta je u ovoj "privatnoj poseti", koja je šokirala javnost, Vučko radio, ono što se zna:

-SPS ostaje deo vladajuće koalicije
-Celokupna vrhuška SNS-a, osim Vučića, iznenada je zamenjena nepoznatijim kadrovima
-Srbiji je odobren trgovinski sporazum sa Evroazijskom unijom.

Naravno, ne rade to Rusi zbog ljubavi prema braći, već zato što utvrđuju svoju stratešku poziciju, jer su Ameri postavili prvi element antiraketnog štita u Rumuniji, drugi deo će biti u Poljskoj, a treći (kako se veruje) na Kosovu.

Ni EU ne sedi skrštenih ruku: u roku od odmah je bacila Hrvate na rudu.

kako si počeo da smaraš...

Da li je Kosovo srce Srbije?

aj malo pravi političke postere da se smiriš.

nisam tebi rekao :D

oladite ovog teletabisa jedno 30 dana

Jel ti radiš za Kurir brt

Care, već 4 godine odbijaš da mi odgovoriš na pitanje - da li si ti Srbin-Rus ili Srbin-Amer?

Mislim da je ovo prava prilika da prekinemo ovu igru mačke i miša...

LOL pa Vučić radi za zapad. Boli njega kurac za Putina.

Mada bih voleo da se popišamo zapadu u oči i da oslobodimo Kosovo, a ustašama jebemo majku sa S400.

Koji mi? Ti si Bosanac sine.

LOL pa Vučić radi za zapad. Boli njega kurac za Putina.

Naravno da radi za zapad, a vala, bole ga uši. Od istezanja.
Stvar sa SNS-om je jednostavna: oni su napravljeni kao tipična populistička stranka bez ideologije. Ko ih jače pritegne ili potplati, njegovi su.

Ma SNS je baš najveće govno.

Treba nam bolji lider od pičkoustog za približavanje Rusiji.

Treba nam bolji lider od pičkoustog za približavanje Rusiji.

http://www.senica.ru/Img/Milorad-Dodik1.jpg
LOL

Vidi ti šta ćeš sa Alijom XD

Bohore samo da znaš kad mi Srbi napravimo Veliku Srbiju tu nisu dobrodošle poturice ;)

Milorad Izrael Dodik

Veliku Srbiju treba napraviti od Srbije, Kosova Cg i RS. Ostale krajeve su drugi naselili tako da jbg. I onda uz pomoć Rusa zabraniti naseljavanje ostalima, a BGu oduzeti glavni grad da nas ne bi bilo 4 miliona u njemu a ostalo prazno.