Prijava

Inače švabe osvajaju.

Greška, prekopirah sa hrvatskog sajta i promjenih nogomet, ali U nisam jbg. :///

Prvi strijelac prvenstva reporting in!

Domaćin jak ko zemlja. Voleo bi finale između njih i Nemaca. Hoćemo igrati fantazi?

francuzi i nemci najkvalitetniji po sastavima.lukaku proguro i buraza na prvenstvo.

Jel mogu negde da vidim ko neće igrati iz bilo kog razloga, gde da pratim te vesti?

дал си копирао јбт хахахах црне мрзовоље

модови промените У у В плс

волео бих да енглези узму

фантази може пријава

Domaćin jak ko zemlja. Voleo bi finale između njih i Nemaca. Hoćemo igrati fantazi?

Neće igrati finale 99% jer je raspored grupa i KO kostura takav da će Njemci i Francuzi najvjerovatnije da se sretnu u polufinalu ako Njemce u četvrtfinalu ne izbaci Belgija ili Italija... mislim sve je to sad nagađanje ko će ići na koga jer nemamo pojma kako će se odigrati grupe ali ako sve bude išlo očekivano, onda ne vjerujem da će se sresti u finalu jer ne mogu da zamislim ni Francuze ni Njemce da budu drugi u svojim grupama.

Ja se nadam da će Crnogorci katolici da osvoje... mada sa Ćirom Debilom teško... osim da uzmu penale da rokaju od 1/8 finala pa na dalje.

Inače ovi što će da navijaju za Belgiju... samo da znate da ste gori od 'navijača' Mančester City-a

Englezi uzimaju, jebeno su jaki, kao ne skoro... a i fina je kvotica na njih :)

Ja sam danas reka da treba udarit na onog Kejna malog da se kladi za strijelca takmičenja. Kapiram da će englezi igrati bar polufinale i onda ako ništa ići na treće mjesto... Momak igra odlično u reprezentaciji + je mlad i ima želju i motiv da se dokaže.

Ajmo igrati prognoze.
Ono tačan rezultat na super bru.

Nemačka favorit, ali biće iznenađenja.

Prema kladionicama je Francuska dosta veći favorit.