Prijava

Кад наши играју?

Ofanzivni vezista, jeste Amf, mozda je na jednoj il dvije verzije pesa bilo omf.

Ukrajina ide do polufinala, svim političkim silama će ih dovući dotle. Zapamtite šta sam reko.

Де Брујне, ако нису нешто скоро мењали.

Ajmo raspaliti prediktora?

Ko je za?

Englezi imaju bruka jak tim šteta što ni ovo prvenstvo neće uraditi ništa. Očekujem u polifinalu makar jednog autsajdera.

Stvarno Albanci su favoriti iz senke, ako nista zbog dobre komunikacije sa ISISOM mogu da ucene organizatora da im preda pehar inace

https://www.youtube.com/watch?v=bBJvlNongzc

Shir Kahn
Кад наши играју?

U solidan skeč kao pitaš pošto znaš da naši nisu prošli pa čekaš da neko dođe i napiše pa mi ne igramo Širkane eheheh

Ja čekam evropsko isključivo zbog klađenja.

Odlične kvote zaista, ali biće nepredvidivo takmičenje.

Nemačka osvaja kao i uvek, jer jedini igraju pravi fudbal, a Belgija i Hrvatska mogu biti veliko iznenadjenje.

italijani imaju cudan napad.najblaze receno.dobar im je pele,zaza ne igra,al dobar je,onaj eder daje golova po seriji a.saravi moze po strani.vratio se u formu od kada je u romi.jebemliga...kao ok su igraci,al nema tu neko zvucno ime/neki bog fudbala koji moze da izvuce tekmu kada je frka.ili ce timski duh da pobedi.

ne slusajte zajka ovo za nemce pokusava da smesti svima

Ako nemacka osvaja sta moze belgija da iznenadi? Da budu 3?

Nije iznenađenje samo kad se ostvari uspeh. Mislite o tome.

evo vako pike ako smete ovde da se javite, a važi smao za one koji se jave ovde na stranici sa oznakom:

ŽAJKOPKLADA

ŽAJK OPKLADA
- ako Nemačka ne osvoji titulu prvaka : NAPUŠTAM SAJT;ALI SAD BEZ ZAJEBANCIJE
ONO STVARNO, DA, DA...
- ako Nemačka osvoji, onda mi se lepo izvinite, i na kraju napišete:

Žajk ume -Žajk zna OPROSTI NAM!

ajdeee pike ko sme da se sigra ajdeeeeeeeeeeeee