Prijava

Хахахах која су КУРЧИНА ови французи, прво га приме до балчака код куће од Гасола, сад их Португал искарао хахаххах

Kako ovi osvojise u pm

Ederlezi Ederlezi
samo gola dajeeee

Real > Barsa
Ronaldo > Mesi

igrali strpljivo i ukenjao ih gol.daleko od toga da su zasluzili da osvoje,al su veceras jebali francuze.slucajno...vise sam ocekivao da ce kvarezma da zbomba neki odbitak,neko sranje.deluje mi ko da je na koksu 24/7.sve u svemu,popusili od grcke,sada osvojili na pederski ko grci 2004.

Фудбал је игра у којој Гризман увек губи финале кад игра против Роналда. Лололо

zhajk ne moze da sastavi sto se tice fudbala nista, kao da se ne bavi njim

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201607/758734/alo-mesi.jpg
A drago mi samo što šugavi francuzi opet nisu uzeli na domaćinstvo

Oečkivao sam da će Portugal raspasti kad je Ronaldo izašao, ali kurac. Majstori su se stvarno borili u pičku materinu,mada nisu sve zajedno tri dobre šanse imali. Generalno mi je pucao kurac za ovo finale jer ne gotivim ni Francusku ni Portugal, ali mi nekako drago što je Kristina uzela. Jebeš ga, dobar je igrač a kad su već 2004. pukli onako od mrtvih Grka neka im se makar vratilo.

13,5 bila kvota, da

dajte mi šta ću popiti, a ovim momcima šta će popiti

Тачно сам знао да ће ме престићи неко ко је играо на Португал, јер га играње на Француску никако не може избацити на прво место. Честитке, усеру црногорски.

Нисам нешто претерано навијачки настројен био вечерас, ал' на крају ми мало било драго због Француза, јер су превише већ среће имали са повредама и суспензијама противничких играча. И даље тврдим да би их Немачка накантала са Гомезом и Кедиром. А Португал је онако генерално вероватно и заслужио да узме титулу, талентована фудбалска нација и последњих неколико првенстава су увек у завршници. И Роналдо је заслужио радом и жељом, иако мислим да је Меси бољи играч од њега и да ће увек бити.

zhajk se još odavno predao, jer je prvenstvo govno
da se videti da nisam odavno ništa tipovao

nani izneo tekmu.otvarao je stranu,pritiskao francuze...palo sve na njega i donekle na kvarezmu.samo sto je kokainski zavisnik nepredvidiv.moze sve,al je kompletno lud.
citav zivot je bio kvarežma i onda aca pametni pocne da se iserava kvarezma.

Prvenstvo za zaborav

Koje prvenstvo? xDDDDD

nani izneo tekmu na svojim grudima hahhaha

jel ono u gaćama lik bio i lagano šetao do medalje