Prijava

omg kakav cigan eto dokaza

Kurčevo, pišam na ovakav ciganjski fudbal

košarka>fudbal
lajk ako i ti tako misliš

grizman dva puta glavom, ono kad je gosa u prvom jedva iscupao, i u drugom kad je prosla milimetar od gola, pa sisoko ona sansa, pa zinjak stativa, pa jos neke sanse sigurno....portugal precka iz nepostojeceg enca i to je to....kako su ih to naguzili portugalci onda?

E, ljudi meni Žinjak isti Ninka
ŽINJAK BIO NA VOS-u.

to je taj stil igre i pokret, i još pogadja stativu, tako je i ovaj pogadjao, barem kad sam ja bio jednom na vOS-u.

'De si Zhajk picko stara
Nema te ko benzina 90-tih
Vracaj pare ljudima

pitaj Bohora njemu sam dao da podeli sa vama
on je nadležan za ostalo
hvala na razumevanju

ČESTITAM MOM PRIJATELJU ĆIRU IMOBILEU NA OSVOJENOM NEKOM 6. MESTU NA EVROPSKOM PRVENTSVU I NA POBEDI NA PREDIKTORU.

поздрав свима.

само бих хтео да вас обавестим да сте од овог тренутка па до даљњег слободни да ме називате и да ми се обраћате са ,,маг фудбала".

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1662-9930346-1404
(обратити пажњу на датум упате)

ОД МАДЕРЕ ПА ДО АЗОРАААААА
ОД БРАЗИЛА ПА ДО МАКААААААААА
СВЕ ЈЕ ЗЕМЉА КРАЉА ЖОААААААААААААА
...........

hahaa aj ne seri davied...svaka cast!!

јеееебига брате :DDD

Haha stec igra Sam na Portugal her otkad je moja Majka poslije fazon 10 god prvi put glrdala ytakmicu kad Su igrali Portugal I vels NE moze da stand da prica o tome kako je Ronaldo vas fin momak I da zasluzuje da pobjedi... Valjda ima tu mladi pjevacki megatalenat is makedonije facu pa zato lol.

Da fona Sam pa me jebe tastaura..

je se nadam da ce prosiriti na 64 usecnika, da i mi belci zaigramo grupnu fazu... jbs evropsko finale camuge - romi, pa jos nesto i taktiziraju....

dobar ovaj portugal žo mi grizmana

Pre početka prvenstva sam tipovao da će Portugal da osvoji. Dominantno su odigrali pripremne utakmice.

Kad je počelo prvenstvo odmah sam video da sam se zajebo.

Na kraju osvojiše ali ih nekako ne doživljavam kao pobednike, kao onomad Grčku.

Makaronac
nani izneo tekmu na svojim grudima hahhaha

sto se tice portugala,tj njihove taktike,jeste.preuzeo je ronaldovu ulogu.

Prošao tiket iz iksa u iks opaaa idemo 866 din !!!