Prijava

Kad sam bio u srednjoj, uzeo sam neđe da lažem ljude kako sam diza kawasakija ninju na zadnji točak, i ovaj jedan drug kog sam smorio me provali i ja navalio i dalje da pričam da je istina i on kaže "Aooo, a jeste... popušiću ti kurac ako je to stvarno bilo." i ovaj drugi drug tu što stoji uzbudio se previše i uzme da me drma za rame "STEFANE BRATE! IDEMO PO MOTOR, AJMO!! AJDE POŽURI, POPUŠIĆE TI KURRRRAAAC!!!"

Kakva su vaša iskustva sa autizmoima?

Ja sam korsu stavio na 4 barske stolice.

Ti si onda radoznali tip autizmoa

мој инструктор вожње се звао Свјетлан

и увијек је изговарао ријеч ''попустај'' кад сам требао да попустим гас

а и будала си Свјетлане права

podseti me sad na lika jednog, radio sam u magacinu jedan dan i o ntu bio kao neki šef, a drkoš kakav se ne rađa, i sad on ja i i njegov sin idmeo po tom magacinu i nosimo kutije neke a on imao neki kurac kao merdevine a nisu meredevine ja ne znam šta je ono al je vukao stalno to sa sobom i zvao ga je kavasaki i vikao IMAL NEKO VAKI KAVASAKI HAHAHAH
15 puta u minuti je ponavljao to jebeno prokleti msarač

Hahahhahhaahahhaahah ne znam zašto brate ali oću da se ugušim hahahahah

najjaci autizam sa kojim sam se sreo je drugar krelac koji mora da pipa sve smrdljive stvari i da pomirise odma, i lik ima neprevazidjenu potrebu da dodirne psu supak, a lik studira veterinu pa to uvek tako pravda,
i jednom idem sa njim i nailazi lik sa nekom argentino dogom zajebanom i sa par metara drug krece da pruza ruku kao da ga pomazi, a gazda kera odmahuje i govori kao ne ne ne mazi se agresivan je, i onako u prolazu drug na kvarnjaka, a verovatno i nesvesno levom rukom podigne rep, a desnim kaziprstom dodirne keru jebeni supak....i ono pogledamo ga u neverici i ja i gazda kera kontam i ker da se iznenadio i ovaj debil pocne da se smeje kao a ne ne nisam ja to nije to hehe

hahahahahh
konacno dobra tema na ovom preusranom forumu

аутизмо - суперхерој са острва снова болида

autizmo zvuči ko jebeni grand turismo

Inače samo da obavestim Osasuna i definitivno u primeri naredne sezone

ahhaha da li je to ptica,avion,ne to je autizmo

https://pbs.twimg.com/profile_images/474179662042497024/2IJM3hlh_400x400.jpeg

има један аутизмо зове се Дафке живи у ширем предграђу Београда ка Дунаву. Не јавља се ником, свако јутро око 7 купује литар Пролом воде, има цца 40 год а и шире, ни дан радног стажа, предвечерја проводи у кладионици. Не знам шта игра, али сумњам да добија често, јер још је на пролому

било је питање времена