Prijava

Mrzi me da čitam celu temu, da li je to album gde se pominju neki dildoi?

svaku pesmu je posvetila tragicno nastradalom suprugu zeljku raznatovicu arkanu

Tragedija je kad dobar čovek bude ubijen, a kad krimosa izbuše, to je više poetska pravda.

nekom krimos,nekom heroj.
tolerancija brate

Sve to lepo, ali reči tolerancija brate ne uklapaju se u lik i delo Arkana. Prvo, on to nikad ne bi rekao, drugo, ne bi to uradio, već bi pre rešio problem silom, i jbg. Uvek treba čovek da vodi računa o kome priča, da bi pozvao na toleranciju. Netolerancija se ne toleriše.

https://i.ytimg.com/vi/sGkmnU8POto/hqdefault.jpg

brt ali gledaj ovde kako mazi tigrića, zar takav čovek može da mrzi??!

Zar čovek koji onako peva Elvisove pesme može da bude loš čovek?!

Brt, zar ovako harizmatični gitaristi mogu da budu tolike lopine?
http://www.radiokosava.rs/folder/novi-ubica-srpske-ekonomije.jpg

Istoriju pisu pobednici, pa se tako arkan danas smatra kriminalcem... HVALA TI ZA SVE KOMANDANTE ZBOG TEBE DANAS IMAM DRZAVU ZIVIO ZELJKO RAZNATOVIC ZIVJELA MOJA REPUBLIKA SRPSKA

Jebeš ga, što je bio među top ten Interpolovih poternica, i što je po inostranstvu za Udbu likvidirao protivnike komunista, i za to mu hvalaž.
Ali sviđa mi se tvoja misao da istoriju pišu pobednici, veoma je sveža i originalna, i čini mi se da može čak da se proširi po internetu kao argument za opravdavanje ljudi koji nisu pobedili. Ne samo da mi se čini, siguran sam u to. Skoro sam pročitao još nekoliko sličnih, svežih i originalnih:
SIROTINJA UVEK NAJEBE
OPLJAČKAŠE OVAJ NAROD
DRŽAVA DURADI NEŠTO
Mislim da će i ove fraze naći svoje mesto na forumima.

KAKO VAS NIJE SRAMOTA DA LAŽETE OVAJ NAROD POŠTENI NEMA LEBA DEDU DINKIĆU VRNI MI ILJADU EVRI IZ DETINJIH SI USTA UKRO

KOMANDANTE NEKA TI JE VECNA SLAVA I HVALA

TRUNO DABOGDA SA KNELETOM I GIŠKOM & CO

KOMANDANTE MAZI KREMU REDOVNO UPEKLO NA KIPRU

Vald Arkan je dao ovim nasima preko Drine Rs to moraš znati. A uzeo par frižidera. I više nego pošteno

Ja znam jedan cecin album napamet onaj "Neodoljiv neumoljiv" isto ga je nešto u junu izdala 95 a ja otišao u vojsku prvog jula i na razglas po ceo dan na svu muku i vrućinu -ceca. I svi u fazonu kao "ou jea kako je dooobro" lože se. Da nije bilo neke braće muslimana da se bijemo, i brata Kize iz Rakovice koji je imao vutre teško bi se preteklo.

Bohore, ako nismo imali boljeg da nam da RS, onda jbg.