Prijava

jebote al je forum zamro

//////////////////////////
///
///
//////////////////////////
///
///
//////////////////////////
///
///
/////////////////////////

RECKE SU SAMO NOZEM PO REBRIMA!!!

/\\\\///\\\\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\//\----\\\/\/\\\\\\\\\\\\\\\\\\/\\\\\\\\

ne znam brt, deluje mi kao da ceo svet zamire zadnjih par godina

za srbiju sigurno znam da zamire.sad mnogo manje ljudi ide na plazu nago prosle god,svake godine sve manje.nesto se desava.toliko je sjebana zemlja da je sto strasno.ali npr muskarci koji imaju devojku oni to ne primecuju, njima je sve lepo,tek kad je covek slobodan pocinje da obraca paznju

imam jednu drugaricu koja je veliki optimista i pozitivac, nju covek da stavi u tamnicu na mesec dana i posle da je pita kako ti je bilo u tamnici ona bi rekla super.svi mi razlicito dozivljavamo svet.nasa cula se razlikuju od cula zivotinja tako da mi razlicito dozivljavamo realnost.

nisam pametan, al vidim kroz prozor busa kako je raja pogrbljena i beživotna, ni deca više ne vrište u busevima, da ga jebem

odem tu i tamo u provinciju, tek su sela mrtva, tamo su svi u fazonu da će sve tamo ionako propasti

atmosfera je kao u nekoj horor knjizi ili nekoj depresivnoj.ma jednostavno ljudi su ubijeni u pojam.jedino je kriminalcima lepo i ovim politickim parazitima.kriminalci se po ceo dan vozikaju kolima od50-100 hiljada e.znam jednog koji se non stop vozi po gradu pa onda malo parkikra negde i pusti muziku da odmori pa opet voznja po ulicama

POKRADOŠE OVAJ NAROD

Nista im nije sveto.

NEKO SVE GLEDA OZGO