Prijava

Ovaj mali gore levo ne lici na caleta uopste

Želim da u svetu vlada mir

Е стварно смо луд народ, као да немамо својих проблема, шта мене брига како ће запад да реши своје проблеме, ајде да се позабавимо нашим двориштем и нарастајућим проблемом Афросрба који се све више и више увлаче у наше друштво и плоде наше жене.

http://story-static1.haste-cdn.net/data/images/2011/03/15/15/91889_2011-03-baner-632x310-alberto-diaz-sa-suprugom-marijom-i-cerkom-idom-katarinom-dom-story-broj-226-foto-luka-sarac-552591084_ff.jpg

Од свих Срба најгори су Афросрби. Добро, и Хрвати. А да не помињем да се по питању зечева АПСОЛУТНО НИШТА није урадило, све је остало на неким позивима и скретању пажње, али без икаквих конкретних акција на том пољу. Али неееее, ајде да решавамо проблеме запада, пошто смо све наше решили.

Уф, како знају овакви као БорисБ да ме избаце из такта.

pa ne lici to je sin od zene on lici na mamu a ovaj sto vise lici na starijeg coveka lici na caleta.niko od njih nije u rodbinskim vezama nego su se samo slikali za fotku

ne razumeš ti to stevane, srbima je u dnk upisano da budu diplomate

to je jedan isti majmun sa 2-3 naloga ima ona hermelin ili tako neko govno ne znam sta izigrava nabijem ga na kurac i sto se ne trajnuju takvi

ne znam jel veci degen boris b sa porodjenjem ISISa i afroamerikanaca ili bombas sa svojim problemom sa tim sto se CRNACKI rep slusa u SRBIJI

ajde da iskoristimo temo, care ko je po tebi najznacajniji srbin koji je ziveo

Ne znam, taj rep uglavnom slusaju klosari, klinci od 14 godina kad sednu u ford fokus pa odvrnu i cigani. Uglanom debilana.

haha stevana izjebali svi.okrece se polako andergraund sceni,odjednom mu i borisB postaje kul lik a sa bombasem razmenjuje jedne postove i pravi se opusten kao da je sve kao svaki dan opusten onako a znam da nije opusten onako

kad sednu u ford fokus

HAHAHAHAH sto bas fokus zivo me zanima

rep jeste za klošarstvo

skauz imas li nesto da mi preporucis bilo da je film, serija, pesma, citat, ime neke zene, recept, koju lepu rec ?

Да не говорим како је једна девојка која ми се свиђала причала како су код ње у локалном хотелу били све црнци и како су били фини, годину дана ништа нису сјебали, кад је била нека ванредна ситуација помагали и радили са осталима, и све тако, 500 пута је то испричала.

imam ja nesto da ti preporucim... idi u pizdu materinu odakle si dosao