Prijava

veruj mi tebra nije kao da će bilo koga ovde boleti uvo da li si labkvo ili pičica osim tebe
šta god da planiraš da postigneš sa promenom nadimka

ti mislis da imas autoritet da nekog proglasis nizim i da odredjujes njegovu sudbinu.kolfilde ti si tesko poremecena osoba.nemas ti nikakav autoritet retardu, mozes da imas svoje misljenje i da nekog smatras nizim kao sto ja mislim za tebe da si gluperda koja pred drugima pokusava da pokaze neke velike intelektualne dubine a pokazujes samo da si gluperda sklona fasizmu.idi na stranicu iformera pa tamo glumi mesiju mozda steknes neke retardirane sledbenike

Sve je apsurdno, i u biti svega jesu haos, anarhija i ravnodusje, ali u nasem bezboznom mikrokosmosu, kao sto rekoh, ljudske se kategorije utemeljavase.

dobio sam proliv zbog ovog

sto se lepo ne ubijes kao mnogi veliki umovi koji nisu mogli da podnesu zivot u ovako glupom svetu

mešam labokva i gvozdena

Šta je tačno ovdje problem? Ok je reći da su svi ljudi govna i da svi treba da pocrkamo ali kad se počnu navoditi imena to, kao, ne valja? Mrš!

Kolfild nekad bio ladovina lik, ne znam što je sad ovako tuyan. Ali, reklo bi se da je to neka manifestacija njegovog mladalačkog bunta.

Ruke ne pokazuje moja milena

Kapirate da je frik indirektno hteo da provuče da ima devojku, Milenu. Kao nije mnogo ružan i to.

E kurac, sa onom psiho facom možeš samobda siluješ neku pa na sudu da oričaš kako si znao da ona to potajno želi.

Osloviga jos jedanput sa frik i imaces posla sa mnom

Ova tema nekako predstavlja pravi primer kako ovde masa deluje na sajtu i kakvim se metodima služe da bi se predstavili kao svemoćni internet predatori. Pronađe se osoba koja je socijalno i internet akward, lako se isprovocira i kasnije se samo namesti da ga prcaju u glavu likovi, koji će čekati priliku da im se dotični obrati ne bi li, s ciljem da deluje spontano, pisali epic postove u kojima je iskazana sva njihova prosvećenost i nadmoć. Labokv ima neke probleme, barem kao član sajta i foruma (o tome kakva je kao socijalna osoba ne bih da frojdujem), ali je apsolutni džiberaj ovo napadanje sa svih strana. Tačno je da je bilo ljudi koji su zaslužili da prođu kako su prošli, ali je malo ko ispao gospodin i rekao sebi da neće uletati u stihiju.

i sad ti i thilmo pokusavae mene da isprovocirate a nemate osnova za to nego pise te gluposti.thilmo postavlja moju sliku na svakih 15 min kao neka dijabola a ti miki pises neke nebuloze.kazes da imam probleme kao clan sajta,stvarno pises nebuloze.kakve probleme ja imam na sajtu?ako mislis na promenu nika ja to ne dozivljavam kao problem.ne znam sta si mislio pod tim ili nisi ni mislio nego kenjas da bi isprovocirao

Ključna stvar, Labo - nauči da ignorišeš. Bivstvovanje na sajtu će ti biti mnogo lakše.

Dechxovi kao prvo i prvo lik otvari spem trol debil temu da vidi kako se menja nik a registrovao se pre 5 godina i još nije ukapirao, a možeš i pvt moderatoru da pošalješ i da ga pitaš i da zatražiš što je i logično. Kao drugo i drugo javno traži da mu nadimak bude Milenin dechxo. Za tako nešto ti dupe treba pomerati. Kao treće i treće stavuš svoju sliku na sajt zabavnog karaktera Vukajlija.kom na kojoj ličiš na Frankenštajna i ljutiš se kad te jebu. Šta si očekivao? Da ti kažemo da si swadak cakan i meden? Kad se sam naguziš i skineš gaće oće kurčina duleti. Jašite ga i treba. JAŠI ŠEJN SAMO JAŠI

Ko te bre proziva. Ti si kao onaj džindžer što ga jebalo pola sajta, a niko ne bi obratio pažnju da nije otvarao teme s namerom da ga protivaju. Pokušavajući da dokaže da mu nije ništa.

Kad u kavez sa belim kokoškama ubaciš jednu sa nekom tufnom, ostale je kljucaju u tufnu dok je ne ubiju.

Tvoje oči su kokošija tufna labavko, tvoje oči...

aj ti me nauci..sta ti drzis predavanja, meni pricas sta treba da radim pricas o stanju na forumu.sad kao ljudi treba tebe da slusaju da nauce nesto.ti si klasican serator
zovo, samo sto ti ne mozes da mi pomeras dupe
a ti thilmo prekini sa tim ocima stvarno si retard

ja otvaram teme a otvorio 3 teme na sajtu ukupno.jbt kakvi ste jadnici pa jel tako lecite frustracije.sluzite se izmisljotinama da nekog zezate, to je najbednije nesto sto postoji.thilmo samo da znas da necu da odgovaram na tvoje debilne provokacije, nisam ni do sad kao sto znas, ne znam kad ce s da ukapiras to i da ne davis vise po forumu sa mojim slikama i ocima