Prijava

Tema za odavanje tajni ove naše Države. Biće swaga.

Bilo bi glupo da otvorim ovu temu a da ne napišem jednu državnu tajnu. Pa da počnem.

Onom Arapinu što gradi Bjeluvaroš na bari je opljačkana vikendica u Slankamenu, sve vrvi od pandura u civilu a i ovih uniformisanih. Mislim da će to biti okidač da se konačno projekat proglasi propalim.

VAŽNO: Nemojte pisati laži i javne informacije. Sad samo tajne i 100% istinite priče. Mora ovako makar imala ova temu samo jednu ispunjenu stranicu.

Zašto sam odjednom počeo otkrivati tajne? Zato što Vukajliju niko ne čita više. Popularna je kao ART TV.

Pozdrav do narednog uključenja.

Cule ni posle godinu dana nije uspeo da sazna niti jednu jedinu info o meni iako me pola sajta zna. Kladili smo se da vam bude jasnije zasto bi trebalo da sazna.

KAD NAM JE BIA SPOSOBNA KO RASNI PSETO JBG

ma bia je sposobna nego je cule debilcina

cule debilcina

+10000000

чуле, брт, предлажем ти још једном да се преиспиташ. да седнеш, размислиш о томе што радиш и ако мислиш да треба да наставиш, ти седи још једном и ако дођеш опет до истог закључка зовни неког из породице, објасни му шта радиш и чиме се бавиш и питај га искрено шта он мисли да ли треба да наставиш.

Ministar Policije i Vojske
Nacelnik BIA
Nacelnici uprava
Direktori sektora
Sefovi sekcija
Rad na terenu, prislusni uredjaji, komunikacija sa dousnicima
Referenti u kancelarijama
Portir
Baba Sera
Chuletov komsija koji malo vise prica kad pije
.
.
.
.
.
.
Chule

чуле ај кад си толико запео да нам докажеш да радиш за дб реци нам како функционише мучење човека ради извлачење информација помоћу оловке

U dubini duše druga Čuleta se razvio Stokholmski sindrom prema Vukajlijašima i on sada želi da sruši sistem iznutra lol

Čule znaš li majgeri?

"KNEZ PETROL" ili bolje reći Srđan Knežević i Ljubiša Buha, su zvanični "prevoznici" goriva za NIS pumpe. Ukoliko kupujute na NIS i Knez pumpama gorivo znajte da ste potpomogli razvoju Kosova kao države. Ukratko. Uskoro vrlo opširnije informacije, osim ako neko ne spreči ovu istragu.

Šta je loše u razvijanju Kosova, je l' bi ti voleo 70 Šiptara u našoj skupštini

Chule oćel podići spomenik voljenom nam slobi?

Сад ће Вучић да донесе компромисно решење. Да од Тошиног бунара до Меркатора буде и даље Булевар Зорана Ђинђића, а од Меркатора до Милентија Поповића Булевар Слободана Милошевића.

BIA KUPILA VUKAJLIJU.

DESI CHULE STO GODINA!

Je l bila neka akcija skoro?

A bas razmisljam o culetu pre neki dan. Jel ima to neki naziv kad se sanja neko sa kim se nisi dugo video pa ga sretnes ili ti se javi na telefon nevezano sad za culeta posto ce sigurno neko debilsko pitanje biti postavljeno a to je dozvoljeno samo radjard kuplungu posto je i on jedan veliki debil. Tako ga ja jednom pitam za nesto ozbiljno oko kompjutera on me zajebava ma nosi se kao da si ti jedini covek na svetu koji se razume u kompjutere

Srbendo a ja se setio tebe danas, ne secam se sto, ali znam da je po dobru bilo