Prijava

Kad bi takva lista imala za superligu trebalo bi jedno 20 strana samo za promene sturcnjaka sa klupa u toku jedne godine, o igracima da ne pricam

sef struke mi je bolje od strucnjak.ne znam zasto.valjda zato sto je socijalnije.
sef struke dragoljub bekvalac.

Ja licno mislim da je Morata izmislio fudbal za Lukakua a vi kako hocete

Ne mislim tako. Ali videcemo. Imace bar 3000 minuta ove sezone, nazalost, posto je Batćišuai mnogo bolji

Lakazet doktor za svu trojicu.

Morata mi je pusio gowno.

Koliko mi ide na kurac liverpul mrtvi i rezulatati njihovi

1-0
1-1
2-1
2-2
2-3

Bukvalno svake sezone po 5-6 utakmica odigraju tako

Jebi Liverpuloa jebi stecana

manc prebio vest hem.nisu ovi uigrani,a ovi su prejaki, tako da je i logicno.vest hem bi trebalo da dovede karvalja za 36 miliona.odlican igrac.
totinhem hoce baldea,al ovi iz lacija ne zele da ga prodaju.
hadersfild moze da bude onaj klub koji udje iz druge lige,pa bude iznenadjenje.zavrse na 10om mestu npr.

Renato Sanches u Svonziju

Krajchowiak iz PSG u WBA

Chembrlejn u Liverpulu

l u d n i c a

kristal palas nije dao gol u prvih 7 kola.ne znam da li je jos neko tako invalidno igrao u premijer ligi.manc ih juce iz dosade dobio

Па то кад управа ставља све шупчине од тренера да тренирају кристал
и још сад гуру тренерског посла Рој ХОЏСОН води палас нек испадну из лиге боље
да су мене довели..

west hem opet zavrsava 14. u ligi... ne znam sto ih volim a koliko su vec godina u dnu tabele ali ne daju se.
mada pretprosle sezone su bili u top6 sad opet po starom... imaju upravu ko nasi klubovi

Под Пјулисом Палас је био добар, али управи се није свидео ''смер у којем води тим''.
Е па ето вам овај одлични смер.

Под Пјулисом Палас је био добар, али управи се није свидео ''смер у којем води тим''.
Е па ето вам овај одлични смер.

Да па Пјулис је за овог Хоџсона доктор наука нека им сад имају ок екипу која није за испадање али играју лоше враћа им се..

Lol, pa otkad je došao Hodžson Palas je dva puta gostovao Mančesterima i jednom igrao kotkuće protiv Sautemptona, šta ste očekivali više.

inace realno je da pod njegovom dirigentskom palicom pocnu da igraju dosta bolje i uglave se negde izmedju 4 i 6 mesta :D

veste hem zavisi od lancinija ponajvise.kada njega nema, mogli bi kod nas u kupu da ucestvuju i da se probiju do cetvrtfinala.

hodzson ko neki alkos iz nekog krs paba.deluje da bi radije popio nego bio na tekmi.

Овај Лузерпул...