Prijava

Јеб'о те, три године није играо озбиљног фудбала....

dobra tekma liverpul manc.bolji liverpul,al ne mogu da probiju.i ono sto prodju,de hea odbrani.sjajnu sansu odbranio.divljaka lukakua izjebali na malom prostoru ko magracinu,on se zaleti i pokupi coveku obe noge.picka etkinson ga usmeno upozori.

objektivno je i zasluzio.ima solidan tim,a lose igra.jeste da im je otisao lukaku,al sredili su tim.doveli sigurdsona,ramireza,runija...
ramirez i sigurdson jos nisu dosli sebi.to je mozda jedan od problema.
i doveli si onog kina u odbranu.nisam gledao lika,al vidim da su se otimali za njega i da igra za reprezentaciju engleske.imaju par mladih igraca u napadu.mislim da ce za koju godinu imati jako dobar napad.
sa ovakim timom koji imaju, realno bi bilo da budu sesti.

vest hem otpustio bilica.jebe ih kako ko stigne.i ono sto su uspeli da pobede je bilo jedva.
super je bio prve sezone.ne znam sta je zapelo.ove i prosle.
nagadja se da ce mojes da prezume tim.mnogo ce da se usrece njime.

opario se liverpul.
barsa samo placa.ne pitaju koga i koliko. preko 300 milja za 2 igraca koji zajedno vrede trecinu te cifre u vr glave. od cuvene skole ostalo 4 igraca u prvom timu.4 normalna.
klop odradio super stvar.grbavio i izgrbavio nerealnu cenu.

edit:zaboravio sam buskeca.

142 miliona evra ili funti?

kazu 160 miliona evra

Od toga je 120.000.000 evra fiksni deo obeštećenja, dok će 40.000.000 ići kroz bonuse.

opario se liverpul.
barsa samo placa.ne pitaju koga i koliko. preko 300 milja za 2 igraca koji zajedno vrede trecinu te cifre u vr glave. od cuvene skole ostalo 4 igraca u prvom timu.4 normalna.
klop odradio super stvar.grbavio i izgrbavio nerealnu cenu.

Now say that without crying ;)

arsenal doveo nekog grka iz janine. venger kaze da je to to.nema vise za ovaj rok.svidela mu se liga uefa.
miraljas otisao u olimpijakos na pozajmicu.imao je lik dobrih momenata u premijer ligi.

nisam stigao da gledam utakmicu ali vidim da je liverpul pregazio siti.
arnautovic u nevidjenoj formi poslednjih 2 meseca.mocni WHU

Ništa od zlatnog pehara za Pepa ciganšturu. Salah igrač sezone van svake sumnje.

sane je strasan igrac i bice jos bolji.

pozurio sam malo.mogao siti i da izjednaci u poslednjem minutu.
bez obzira sto su danas primili 4 komada, strasna su ekipa.

vest hem doveo na pozajmicu zoao marija iz intera.dobar srednjak.
venger i kombinacije.
nije toliko lose ni prosao kako je mogao. da iskopa nekog 13godisnjeg talenta sa jamajke umesto aleksisa,pa da ga odgoje do 22ge i onda da dodje neki seik da ga kupi za mnogo miliona i onda venger opet iznova.
ovako je makar doveo formiranog igraca koji ce imati vecu slobodu u arsenalu.

Spominje se da arsenal daje borusiji pare i žirua za Obamejanga. Mislim da će kidati tamo dobar posao ako ga odrade