Prijava

mauriso sari novi trener celsija.
anceloti ga zamenio u napoliju.
saciri u liverpulu

Saciri u liverpulu ok ne navijam vise za njih

Budala si bio ako si i do sad navijao

klauzula za otkup bila 13 miliona funti.za danasnje cifre u fudbalu je to sica.a i toliko realno vredi.solidan igrac.bice im tamo izmena i kup igrac.za relativno male pare su uzeli igraca koji je igrao u velikim klubovima i ima iskustvo igranja u premijer ligi.

Dobrodosao Djerdane <3

vest hem se otvorio 40 miliona za andersona iz lacija.skoro duplo vise nego sto su ikada dali za nekog.
toreira u arsenalu.ne secam ga se pre svetskog.delovalo mi je na svetskom da je dobar igrac.

Ala se razobodao fulam, doveli mitra zvanično, jure mawsona iz svonsija, tu je seri već, širle koji je propao ali jbg može da bukne, nišane i ektora ereru, zadržali sesenjona, meni je ovo ekipa za lagano 12. mesto, možda i jače.

najbolje od svega im je sto su zadrzali sesenjona.strasan igrac.mitar je novi kerol premijer lige.

Власник Фулама је милијардер, лик држи и Џексонвил у НФЛ-у, могу се они баш до јаја појачати ако затреба и у зависности од тога колико је власнику стало да улаже као шеици у Сити и ПСЖ....

dobra tekma vest hema i evertona.polako se uigrava vest hem.
celzi,siti,liverpul prva tri,ovi ostali ce da se bore za cetvrto i votford nekog da izjebe.

Их какав тим Чекићара дај их у ЛЕ

sastavili su oni to dobro.previse je to igraca odjednom.treba malo da se uigraju.
dali su oko 100 miliona za pojacanja.

https://www.youtube.com/watch?v=boCIR4qSSgE
kakav je gol dao staridz,lebac ti jebem.
saciru bratu se pise asistencija.vec se isplacuje liverpulu!
staridz proslavio siptarskim orlom gol.blic.sokantno.VIDEO

Чекићари губе од БРАЈТОНА јебем ти утакмицу шта је овоо

Ume zajeban da bude Brajton a Vest Hem kanta ove godine al ostaju i jedni i drugi u pl sig njuka kardif i hader za sad deluju da će da lete

Срећно им било Кардиф проверено испада то је онако квота 1.01

vest hem igrao u fazonu jel znas ti ko sam ja aaa?i dobili po labrnji.
koji god od njih je dobio loptu,pokusao je da prodje njihovih 5 minimum.to nije uspelo,naravno.ovi ljudi posteno igrali.bez filozofije.