Prijava

tako rade i prosecne,a ne samo velike ekipe.ne,nije im los skauting,vec dalji odabir koga pustiti,a koga forsirati.od mnogo igraca su se nekoliko puta zajebali u proceni i gurali pogresne i sada ih nemaju u timu i neko ce dobro da se ovajdi.da se ne vracam na pricu da svi grese.samo sto su ovi prilicno gresili vezano za neke igrace u poslednjih par koji sada jebu kevu i kostaju boga oca.
roma zaradila na salahu 27 miliona, celsi neku bedu.verujem ja da abramovica boli kurac za 60 miliona,samo ga boli kurac kada je vec takvog igraca imao za 10,pa sada mora da ga kupuje za 60.za koliko god da se zajebu,imace ledja.nije spika da ce bankrotirati i da nece imati kvalitetene druge igrace,vec da se zajebu.

Да, ал' мислим да се нису зајебали јер су увек имали играче на тим позицијама који су им доносили жељене резултате.... Тј. једино мислим да би се зајебали да су играчи које су задржали уместо тих што данас вреде пун курац пара били рупетине и да Челси није узео трофеје....

Челси се једино у пракси зајебао за Матића, мада је и то упитно јер су у тренутку његовог одласка имали Рамиреса, Есијена и Микела који су били бољи од њега тада и узели су ЛШ и ЛЕ и Матић им није требао, већ им је био потребан тек касније, а и питање је колико би напредовао да је остао у Челсију и лутао по позајмицама.... Чак и кад га је Бенфика узела није се исказивао док Вицел није отишао у Зенит....

arnautovic razgrce ljude.usao cicarito,arnaut povratu i gol.mozda cak i jedini sut u gol.izvlaci se vest hem nekako.ne znaju ni oni sami kako.

Steta sto ne igra za srbiju :/

mogao bi celzi lako na 6. mesto

malo pre nego sto ce celzi iz 3 suta dati 3 gola sam poceo da pratim. ne znam sta je bilo pre toga,ali su ih bukvalno izjebali na brzaka.prvi dadose maltene slucajno.mislim,nije slucajno,ali neki centarsut aj da probamo varijanta. zbomba to glavom ziru i onda poceli da igraju i frka i 2 gola jos.dovidjenja prijatno.
ovi sada mogu samo da placu sto su u nepunih 10 minuta primili 2 gola iz kaznenog.bio je i neki prekid,tako da se slobodno moze reci da su za 6 minuta primili 3 komada.

Šta kažeš ti SČ, na jučerašnji debakl Arsenala, sad već po tradiciji i dominaciju uvek neugodnog West Bromvič Albiona nad Mančesta Junajtedom, pa još i u gostima, nakon što se nisu videli otprilike cele sezone? I vraćaju li se Fulam i Aston Villa ponovo u opticaj?

arsenal igra govnjivo citave sezone.njukasl imao vecu motivaciju da obezbedi i teoretski opstanak.arsenal se sada koncentrise na ligu evrope.to im je jedini nacin da idu u ligu sampiona sledece sezone.ako bi tu ispusili,bila bi im kazna da igraju kavlifikacije za ligu evrope u godini kada je i svetsko.ovo sam mancom se desava.iznandjenje.a i njima se ne igra vise.liga sampiona sledece sezone.otaljace jos nekako da budu drugi treci ove sezone i to je to. u cempionsipu vulvski prosli i najverovatnije kardif.tekma manje i bod vise od fulama.pobede notingem i 4 boda i 3 kola do kraja.velika prednost.notingem se nece lomiti.najrealnije je da fulam i aston vla u finalu plejofa odluce ko ce u premijer ligu.najvise bih vole da prodje milvol zbog velikog rivalstva sa celzijem i vesthemom.cak i da uspeju da ostanu na 5-6 mestu.treba da dobiju aston vilu ili fulam u prvoj tekmi,a nejverovatnije i u finalu jednu od te dve ekipe.to bi im bilo mozda i previse.

Арсенал игра са болом у курцу, а Барнли јебени им је на -2 бода само хаха....

Tad je sve bilo kul, a sad je sve sranje

Дечки, отишо Венгер Арсен.

svonsi sautempton direktno za opstanak sledece kolo.
gledao sam stouk prvo.dosadna tekma,al sipac saciri dao idealan gol iz slobodnjaka uz pomoc nekog lika iz zivog zida.bas lepo upala lopta u raslje.saciri kao neki mali ganci koji skuplja papir po kontejnerima,pa se nabpucao gurajuci kolica puna papira po ceo dan.ne znam sta im se deslo u drugom.vba skoro nakupio 11 bodova u poslednjih 5 pola.pre toga u 32 tekma skupio 20.

Sacirijeva karijera bi bila karijera iz snova za svakog sportistu da se odvijala unazad lolo

Sa Stoukom ispada iz PL ali kao jedan od zapazenijih pojedinaca odlazi u Inter. Posle prelazi u Bajern Minhen sa kojim osvaja triplu krunu. Karijeru zavrsava u Bazelu za koji navija od malena. U svojoj poslednjoj sezoni uzima titulu.

Treba da ispadnu i sautempton i svonsi i wba a ni vest hema ni njukasla mi ne bi bilo zao

haha papet dobro zapazanje

kako ide fibonaci?

https://www.premierleague.com/news/667700
liverpul se dobro pojacao na pocetku.dva dobra igrac.keita je bio odlican u lajpcigu,a fabinjo skroz solidan igrac i moze da pokrije vise pozicija u timu.
lester uzeo pereiru.dobar je bio u nici.

Jaja ture odlazi kao slobodan igrac a dovode se neki balavanderi pa kuda ide ovaj svet

on hoce da ostane u engleskoj,ali trazi puno kinte i da igra.veci klubovi to ne mogu da mu garantuju,a manji nece da ga plate toliko.malo se proserava i on.35 godina i slaba prosla sezona.trazi 160 nedeljno.ne vredi on vise toliko.