Prijava

Tilmo što si zduplog?

reme<labokv (filmska industrija)

jebomater ako nije

pseto čemu vređanje brt

Box di si naso ovog nevaspitanog

Ps brat moj.
Ume biti nagao al ono svi mi grešimo

@bombas, navijam za Crvenu Zvezdu, ali mi smeta toliki broj stranaca. Nije to Zvezda zbog koje sam ležao zdrav u krevetu jedno 15 dana, jer sam bio ubeđen da će Zvezda da pobedi u Bariju ako ja uspem toliko dugo to da foliram da sam bolestan. Bokte kako to zvuči, al' ok, imao sam 11 godina.

@Бохор, nisam ni ja znao gde je Lekina bara. Našao sam to naselje na google mapama, valjda ćeš moći da se orijentišeš.

Jesi li kad kosio livadu ručno?

@FAĐO, nikada nisam kosio livadu, deda je to kosačicom. Jesam kosio ručno neke manje površine gde traktor nije mogao da prođe.

Marko: 'I uradio sam jednu pametnu stvar. Pošto ne nosim papuče, Ljubiša me pitao pred Novu godinu šta da mi kupi i ja sam mu rekao da mi kupi neke mnogo lepe patike koje će mi i ovako i onako trebati za po kući i kad izlazim napolje. Sad imam nove patike i nisam im skinuo etiketu, i onda kad uđem u kuću, odmah se izujem pa uđem u patike i po kući sam u čistim patikama.'

Mira: 'Ali nosi papuče, molim te.'

Marko: 'Kako, bre?'

Mira: 'Pa, uveče, kad legneš, onda moraš da imaš papuče pored sebe kad ideš da piškiš.'

Marko: 'A onda ne moram jer imam podno grejanje pa mogu bos.' Mira: 'Nemoj, to je nepristojno, to je seljački. To je džukački. To je kao Marinko Rokvić.'

nikola,koja ti je omiljena zivotinja>?

Neuspeh ove teme uzdrmao je vukajlijašku javnost! (FOTO)

Only God can judge me!!!

@ollanik, volim pse, ali bih vrlo rado zabranio one doge, staforde i čudesa.

@don_brate, neuspeh ove teme me iskreno raduje. Nije mi baš prijatno da odgovaram na ovakva pitanja, al' aj'

Nidžo, nije baš da si obavezan odgovarati na ova pitanja mene su jednom prozivali da imam slovačke krvi u sebi i da ne volim Srbiju dovoljno, ali sam ja to ignorisao i nisam se javljao tada pa su prestali

@bombas, računam da će se smoriti brzo, pa rekoh da ih ispoštujem

Nikola, ja bih da organizujem jednu zanimljivu društvenu igru sa tobom u glavnoj ulozi.

Nije uvredljivo i biće zanimljivo.

Da li se slažeš?