Prijava

Kako si inteligentan bombas

Marko kako si zavrsio u kini?

кад га нађу возе као да сутра не постоји па га одвезу и сакрију код своје зграде и развале то говно да би могли да га возе сваки дан и увек одушевљено причају о томе јер су зајебали систем...

Srbin: Državu treba zajebati kad god možeš.

Isto Srbin: Država me ne štiti! Država d'uradi nešto! Koji smo mi kurac od države!

Kako si inteligentan bombas

Бомбаш је далеко најтупавија особа на сајту. Мало ко овдје је заиста глуп, али он боме јесте. Како си дошао до потпуно контра закључка г. Винтертоме?

-дај пичке, знам да имаш
-дај пичке, није сапун да се потроши

ТО: 3113
ТЕКСТ: Тијана Ајфон 43
сенд

Volim da pišam po sirotinji. Jebo im ja mamu u dupe puno šuljeva

Obrišite mi akaunt je em i vas isto glupe retardirane

Sirotinjska spika:

svaka spika na vukajliji

eee kako je nekad bilo kakava je bila spika

eee a tek posle toge ne znate kakva je bila spika

a posle toga je bila bash bash spika

eeee spikaaa eeeeeeeeee

uzeo sam majcu, 1000 din ,cist pamuk.jel dobra ?a?a?a?...jeftina a pamucna,znaci fenomenalna kupovina
sto ides u tim patikama na posao?

https://prntscr.com/ooexbs

може и СТАРА новина (ово "стара" и капслоковано и болдовано и подвучено)

Ja ne volim da silim na autoputu, vozim 110, 115 kad pretičem.

Pa ti i ne možeš brže, ne vidiš put od volana. Hehe

Ima moj brat od tetke neke dojave snazne Bugarska treca opstinska liga iz 1 u 2 , 7plus kvota 200,daj 500 kinti sad sutra ti saljem porukom

Tilmo, nije tema za mentalno sirotinjsku spiku.

super je stvar folklor, proputujes ceo svet

malo tamo malo vamo nakupi se

Koja namestaljka sinoc

3 za 3 ljudi sta se palite

Prvo da podeljm iskustva. Sad pred Badnji dan kad sam kupovao tunjevinu vidim da ima i hobotnica i lignje u konzervi.

Elem, hobotnica je gomno a lignje su ok, 250din je konzerva, skroz ok.

Elem, izguglam hobotnicu jer sam prerpostavio da se ne jede tako, nego neke fensi salate i to.

I izađe mi ovo BLAGO.

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/10127-nositi-hranu-u-gr%C4%8Dku-da-ili-ne/?page=83

Već pola sata čitam šta sve nose na more jbt. Neću da se foliram, ponesem i ja gotove supe koje jedemo, plazmu za klinca i neki zlatiborac naravno.

Al ovi zamrzavaju KUVANA JELA jbt, PEČENO MESO. SARME, PAPRIKE. Čak neko objašnjava da pečeno meso ZALIJE MAŠĆU i onda duže traje.

Ima svašta, moraću da krenem od prve strane pa polako.

Edit: školjke su u konzervi ukusne ne lignje.