Prijava

Posle prve uspešno otvorene teme "sirotinjska spika" usudjujem se da otvorim još jednu sa domaćom tematikom.

Srbi se dele na narcisoidne što veruju da smo najbolja nacija na svetu i na one što govore da smo najveća stoka i govna i da nas je hitler trebao sve pobiti.

Nove generacije (to smo mi) imamo zadatak da dokučimo šta je istina. Ovo su neki od opšte poznatih mitova medju Serbima:

1. Srpkinje su najlepše žene na svetu
A Dominikanska republika, Brazilske guze, Kuba, Južna Amerika, Meksiko? Latine tuku ove naše iz hendikepa po mom mišljenju

2. Hitler mrzi Srbe
3. Nato mrzi Srbe
4. Merikanci mrze Srbe
5. Hrvati imaju kornflekse od srba
6. Rusi vole Srbe
7. Nečija izjava "dajte mi 10 srba i osvojiću svet"
8. Milošević pička prodo Krajinu
9. Bosanci su najbolji ljudi

Rešavajte i dajte druge mitove

averidz serb propo

5 od 10 tih stvari je tacno

O Bosancima:
Bosanci = prosti (stereotip)
Bosanci = prosti = glupi = naivni = dobri
Bosanci = dobri
HALF TRUE

O Merikancima:
Obama ne ume da pokaže Srbiju na mapi, kao ni Tramp a ni Hilari.
FALSE

O Srpkinjama:
Najlepša srpska glumica je? Klempava Sloboda Mićalović? Blentava Katarina Radivojević? Brankica grob Sebastijanović? Najlepša Srpkinja uopšte? Koju god da kažete Severina Antonija Mišura i ona Bojana (Crnogorka) iz budve na pjenu od moga ih tuku iz hendikepa, da ne nabrajam Italijanke Latine i Amerikanke
FALSE

jel' Zemlja ravna ploča?

E Bane daj 100.000 evradi na zajam, treba mi za dva-tri sata ako moze

Zabarke su najveci skrndelji na planeti pricao mi drug da bukvalno po 2 sata mu treba setanja ulicom da bi naisao na normalnu devojku

Zato tamo i vlada matrijarhat od tog kompleksa dok muskarce zabole kurac

Ima li neko da je jebao ciganku da potvrdi da je toplija?

Bonus:
Da li se turska krv pročistila medju srbijancima do dana današnjeg?
Koliko je srba stradalo od ustaša ukupno?
Da li su srbi medju tri najviša naroda na svetu ili je to
a) novinarska patka
b) lazirani podaci merenja

Zato je najbolje biti chil jer na takav nacin najbolje se uzvraca feminizmu ove kao nesto hoce da im pokazu dok ih ovi uopste neslusaju fazon,kao sin i tata to pokusavam dugo da objasnim arminu budi poput kamena u zhuboru druze voda samo neka prolazi okolo a ti kuliraj i neces imati nikakvih problema.tako i ovo za italijanski feminizam zene se trte samo nesto i bore za glavnu rec dok muskarce zabole za celu pricu hah

francuskinje su veći skrndelji

menjaj naziv u najruznije picke

elem, iskustvo iz mene govori, najgadnije su grkinje i britanke

Francuskinje su nesto predivno sta to govoris bre

Gledao sam klip sa 100 dokaza da je zemlja ravna. Bogami vise ni ja nisam siguran

naravno da je ravna, kakve dokaze su izneli veguni i darvinovci snimke nekog Galileja od pre 600 godina

najgadnije su grkinje i britanke

Za Grkinje potpisujem,za Britanke ne mogu da kazem,metaloglodacice radnice u hipermaretima i ostalu sirotinju koja letuje po Grckim ostrvima da ne uzimam kao reprezentativni primer.

Da ali francuskinje i vaze za takve dok ove imaju kvlt kao brazilske prdulje dok je realnost potpuno drugacija realnost je da su najobicniji KURCIC

francuskinja ima procentualno najvise lezbejki tako sam ja zakljucio

Ja nisam bio u engleskoj ali sta sam ispratio na yt recimo uglavnom su.dobre picoke odnosno nisu ruzne imaju sve onako simpatican glas i izgled ljubazne su mnogo