Prijava

Poštovanje svima.
Na ovom sajtu sam od skoro pa je red da se predstavim.
Imam 35 godina i zaposlen sam u prehrambenoj industriji. Od škole imam visoku turističku školu.
Za sajt sam čuo i ranije, ali sam samo gledao objave na fejsu i omiljeni deo sajta bili su mi posteri. Vidim da sajt nije popularan u odnosu na ono kakav je bio pre 5 ili 6 godina.

Sada, što se tiče teme. Za otvaranje ove teme podstakle me je ova vest koju sam pročitao i nisam mogao da verujem.
http://www.politika.rs/scc/clanak/360597/Albanci-i-legalno-kupuju-stanove-u-Nisu
Izgleda mi da smo stvarno kratkog pamćenja.
Kako je moguće da tek što smo prošli kroz čitavu agoniju koje se tiče Kosova i dalje nastavljamo po starom? Da li možemo da se dozovemo u pamet?
Šta vi mislite?

Hvala i veliki pozdrav svima.
Ejdus

паре > глупи српски патриотизам

може да се закључа тема сада

Jedan... Jedan, jedan...

Što kaže moj jedan drugar, ako dođe i da mi dobru ponudu ima samo da ga pitam do kad da se spakujem, ili možda oće i stvari da mu ostavim.

Чру стори

Лик из Прокупља, средња класа, стан 50-ак квадрата. Куца неко на врата, пита јељ стан на продајо? Лик је за новац од продаје купио стан и локал у Нишу. Још живи у Прокупљу у истом стану, Шипац му је рекао можда ја не дођем ни за 50 година, слободно живи ту док ја не преузмем.

pa vidiš da nisu oni toliko loši

odakle im uopšte tolike pare, jel to sve saudijska arabija plaća

Не брт, централизован кућни буџет, доста их напољу такође

ajde sto si se predstavio al ovaj potpis na kraju posta hahah ko da ti ne vidimo niknejm