Prijava

Poštovani autori,
Organizujem pisanje INTERAKTIVNE PRIČE, za ne upućene to je priča koja ima više uporednih tokova i različite krajeve. Čitalac posle svakog događaja bira kojim putem nastavlja dalje i tako sam kreira svoju priču.

Ovako nekako:
http://i.imgur.com/Aw0tiiCh.jpg

STA TREBA DA RADIM?
1. Vidi gde je stala priča
2. Izaberi opciju na kraju posta koju želiš da nastaviš
3. Na temi Interaktivna priča ukucaj broj opcije i klikni pošalji. Na taj način si najavio ostalima da ti to pišeš.
4. Klikni na olovku u svom postu.
5. Nastavi priču kako ti želiš.
6. Ponudi 2 opcije za nastavak price ili je završi. Ako zavrsavas napiši: kraj.
7. Oboj u žuto broj posta i opcije. Koristeci znakove ravnih matematickih zagrada. Imaš kako izgledaju na strani : Napiši svoju definiciju.
8. Kada neko nastavi tvoju priču edituj svoj post tako sto ćeš linkovati nastavak u svoje opcije. Kad neko klikne na opciju koju bira treba da ga prebaci na post koji se nastavlja.
9. Ako se opcija posta ne žuti znaci da nema nastavak
10. To je to.

VAŽNO:
Na temi gde se piše priča nemojte postovati ništa sem delova priče!
Svaki post treba da bude numerisan.

Sve ostalo što želite da kažete, komentarišite ili sugerišete možete slobodno ovde.

Dužina posta biće ograničena na 10 rečenica i moraće da se završi opet mogućnošću da se bira nastavak ili da se tu priča završava.
Priča može da ode u horor, romantiku, dramu, filozofsku raspravu ili nešto sasvim deseto - to će zavisiti od vas.

Dakle ovo nije takmičenje. Nema pluseva, nema pobednika, nema roka trajnja... Traži se kreativnost i čist altruizam. Aj sad, rečeno mi je da će najaktivniji dobiti odabranu po svom izboru.
Pisaće se isključivo na forumu.

treba tebi dobra kurcina da se ne dosadjujes vise po forumu

gde je kosmopolita da zakljuca sad ovo govno od teme

Ovo ce biti katastrofa 99 posto

pezose il napiši priču il ne jedi govna

Јел може укратко

Ps, ti onda daj sve od sebe da mi pomogneš da ne propadne

Bombas, može. Evo ovako je nakreće: Imaćeš zadatak da napišeš 10 rečenica koje će biti deo neke priče.

Ја ни то кратко не контам. Мајко што ме роди у босни

Evo za one slabije umne sposobnosti objašnjenje:

Ja napišem 10 rečenica i na kraju stavim dva ili više izbora koje možete napraviti.
Npr. ispišem 10 rečenica o drkanju kurca i onda vi imate izbor:
a) svrši
b) ne svrši

U zavisnosti toga što izaberete pišete u skladu sa tim.

Npr ako ste izabrali da svršite pišete o brisanju kurca vlažnim maramicama, tuširanju, klecanju u lijevom koljenom zglobu...
Ako ste izabrali da ne svršite pišete o... ne znam... razlozima zašto nijeste svršili i tome šta ste odlučili da radite umjesto da brišete kurac vlažnim maramicama, tuširate se odnosno osjećate klecanje u lijevom koljenom zglobu...

Mislim da je sad jasnije malo

To je to. Hvala Ciro!

Pocetak priče će biti na novoj temi. Izvinjavam se sto sam stura na odgovorima. Moram sad da radim. Al sve ću lepo da odgovorim kad budem mogla.

Ja mislim da ti je bolje zbog preglednosti da otvoriš posebnu temu na kojoj će samo ići segmenti priče a ođe da se dogovaraju ljudi i to, u slučaju da zaživi sve

Ћиро брт јеси приметио да у скоро сваком проширеном посту који напишеш постоји реч курац? Практично ти не излази из уста.

А колико ће тек кураца бити у његових 10 реченица...

Više nego što ih ti i Bombaš imate zajedno... dakle jedan ili dva najvjerovatnije

draza nema pishu ali zato ima chicha glishu :)

Hahahaha, bilo je pitanje vremena

Oly nece ga ubiti malo shale ne brini

ta spika ti nece proci da me sprecis da dam svoj objektivan sud

Oly jel Slobodan ima nekih problema zivotnih, ili neki sindrom brt, kazi da prekinemo? Mozda gresimo dusu jbg