Prijava

Kod jezera Radojina ima neki izvor. Ja kampovala tamo davno (ne svojom voljom). Taj izvor - mnogo hladna voda. Osim vode pun ko zna čega. Osim mene, svi su se otrovali, imali temperaturu, povraćali. Skoro 20 ljudi od 15 do 65 godina. Posle su me optuživali da sam ih ja trovala (ups, pogrešna tema). Moj alibi je stomak od čelika.

Роса и Јазак

од извора два путића воде на две стране

Inače, svaka voda se da omekšati sa malo Bohora xD

obicnu vodu, ali volim piti i sok od borovnice sa plazma keksom jer od toga rastu sise zenama

то је у неку руку крајње контекстуално условљено, иста вода са истог извора од ког воде два путића, неће имати исти укус, или утицај на наша чула, тело и психу, у два различита дана, или ујутру и увече, или први и шести гутљај, после сладоледа и после пите кромпируше, у студени јануарски дан или врелу августовску ноћ...

voda voda najveća provala
uzmeš da je piješ i prvo prospeš pola da provališ kako se pije iz onog banglavog velikog čepam.Ima dosta ljudi koji je samo kupe da iskoriste flašu za neki tamo ku*ac, a vodu odmah prospu čim izadju iz prodavnice

Zrenjaninska voda je već nešto!

Evian u sutomoru, najbolje potrošenih 5 evra ikada

Evian je toliko ukusna voda da je smiješno. Dal što košta ko ručak il je stvarno dobra da je jebem sad

mislim da je ova tema otvorena da se ismeva reme i njegova tema o pivima

sve vode mi imaju skoro isti ukus, razlikujem samo kiselu od obicne...jedino mi rosa ima drugaciji ukus nekako ko da je ne znam kako da opisem kakav ukus, kao da je guscja od ostale vode, da ima neko ulje u sebi ili sta vec

Prolom isto ima cudan ukus,moze da se prepozna