Prijava

Pobedili smo žute, sjebali smo i SNS. Ali cenzuru nam je uvela jedna žena u ranim pedesetim. Kakvi smo to postali? Da li smo robovi ovakvog njenog ponašanja i do koje godine možemo očekivati njeno inaćenje?

Kosmo još možeš da se dostojanstveno povučeš, odbanuješ me, izviniš se svima i tražiš razmod.
Rasni je.

EDIT: A ne muči se da me banuješ imam zilion naloga sa pristupom na forum.

Necu da se mesam u ovu raspravu, ali druze pobedili sns hahah nemoj to samo

Hahaha brate Vucic nas nije cenzurisao ali kosma jeste.
Postali smo premekani.

SNS do kraja, jebi glupe hipstere studentske

Maestro idi vredjaj obolele od raka to ti je specijalnost.

vreme je da se nešto uradi povodom ovog spama ili banuj bitange ili se povlači šta koji kurac kohabituješ pičko jedna

ovo pičko nije u pozitivnom smislu

ovako temolim brate ne pretvaraj ovo upoliticke spike

Hahahaaha rasnin debil i cica draza dva najveca bednika

DZABA ME BANUJES IMAM ZILION NALOGA ZA PRISTUP hahahaha jos se hvalis debilko dao bih ti.mozda neki malj da tucas kamen u tvojoj vukojebini treba ko u sparti cim se vidi da je dete kilavo ili mozda moze biti kilavo da se dekne u neku provaliju ili makar da ogradimo neki negotin pa da ih skladistimo tamo kakva bi to zurka tamo bila sa svim rasninima debilima, cica drazama, kornelijima i blz-ovima ovog sveta

Maestro majmune, serem ti se usta. Popij lekić care, najbednije trolaš u istoriji sajta. I to toliko bedno da vređaš bolesne ljude, to je najjadniji onaj nivo intelektualne inferiornosti

ja stvarno ne znam jel ti kad otvoriš ovako neku temu očekuješ da ja kažem: ok, rasni, izvini evo pobedio si saću da te odbanujem

одлична тема, додао бих

šta ćemo sad, trnavac, evo otvorio odličnu temu, kako ćemo sad, šta ćemo evo živa nisam...

možeš da pišeš šta hoćeš, ali jedino je remac bio gori mod od tebe

Gde su, i šta rade? Epizoda 67, Remac.