Prijava

forum i vecina clanova su u opasnosti od tog glupog poroka.tom zatupljivanju mora da se stane na put ovde na forumu

Dobro bre Labavi..

jeste nas malo ali bice nas vise.svetlana iskupi se za svo zlo koje si nanela, samo treba da zakljucas temu kladionica i ono takmicenje.ovo ti je sansa

Кладионицу у Игре пребацити

А лабоква умодовати или му бар нешто одабрати

Ja cu se veceras pomoliti gospodu bogu da me izbavi iz pakla ovog poroka

Дражо само пичке траже бан за некога, али превише си времена провео на теми кладионица па ти не замерам

а мислио сам бан 2-3 дана, добар је лабокв. Јебига ово је класично наметање воље мањине, ово што он тражи. Кладионица је здравље, срећа и радост, као и извор прихода.

plus na ovo baronovo, samo kad uparis kladionica + zvezda + bosna i nemas neke sanse

кад упариш ријеч Партизан са грбом Немањића и краљевском круном, добијеш старост и сенилност.

Zato se sajt i rusi jer ga preopterecujete brojkama 1 i 2 i dodajete x i jebete mu majku skroz

Nauci prvo sta je Partizan i Partizani, kapiram da u Zavidovicima pisete kose crtice do cetvrtog osnovne, ali vidim imas internet.

Veceras sam uzeo 50 maraka na bingu. Pusi ga sirotinjo.

знам разлику, Партизан из Београда и Партизан из Тиране, од два брата дјеца

koju razliku sta se gubis

jedina šansa da večeras svi uzmu pare na kladionici je bila da ja baksuz odigram protiv favorita, i ostvarilo se