Prijava

je l igrao iko od vas kolo vojnika, posto jos nisam cuo u svom gradu da je neko igrao osim mog kraja i nase ekipe, a pravila su bila sledeca;
podelimo se u dve ravnopravne ekipe po brzini, i svaka od ekipa ima svoju banderu, i tu pocinje vijanje i zarobljavanje, pravo da zarobi dobija onaj koji se duze drzao za banderu pa je vise nakupio energije, znaci bezis ka svojoj banderi po energiju od onoga ko je puniji od tebe, ako te uhvati ides u roblje, i tamo cucis u zatvoru koji oni odrede sve dok ne dodje neki tvoj vesti suparnik i preda ti malo energije.

recimo, osnovna skola je bilo leglo novih kreativnih destruktivnih igara,

edit: kalodjuti STOP, pic STOP, pyc STOP

A kako znaš koliko si nakupio energije?

Mi smo se sa devet godina igrali igre BEŽIMO OD BOMBAŠA U ZVEZDINIM DRESOVIMA DA NAS NE SKINE

po duzini drzanja za banderu, pa kao, nesto proizvoljno, nisu velike razdaljine vidi se ko ko'ko drzi se

bila je i jedna igra u kojoj se nacrta krug kredom na betonu, a taj krug podeli na 4 jednaka dela, i svako dobija po deo koji nazove nekom drzavom, i onda se na neki nacin, ne znam koji, medjusobno oduzimaju delovi, znam da je lopta bila na centru i lopta je imala velike veze sa oduzimanjem teritorija

ne znam, mi smo se gađali ciglama

e igrali smo to sa zemljama

podeli se kvadrat na 4 dela, svako u svoj, nazove po nekoj državi i onda iz svog gađaš druge loptom čini mi se, ako pogodiš nekoga, možeš kredom da povučeš liniju i da pripojiš deo nečijeg polja sebi. Al ne smeš da zgaziš u tuđe dok vučeš to i onda ribe urade špagu na liniji između 2 polja i baaam polukrug oduze ti sve, jebena igra

mislim da se igra zvala osvajanje zemalja

Al ste vi imali sjebano detinjstvo.

Kakve su to igre bre?

klikeri - kao mali igrali smo se

Drzi banderu i puni energiju sta ste vi akumulatori jebeni.

Rat najjača igra, napraviš puške od drveta, i govoriš TA TA TA UBIO SAM TE KOJI SAM JA JEBENI BATA ŽIVOJINOVIĆ.
Onda pravljenje bunkera, ledeni čiča, itd..

Kosmo, pobanuj ova govna

imalo je tih igara pun kurac

Leteći (negde ga zovu i 10,9), lopovi i žandari, od ivičnjaka do 21, žmurke...

to je sve opstepoznato , jesi li bili vi ljudi kreativni?!