Prijava

Pozdrav svima.

Već duže vreme me interesuje priča o klanovima američkih repera iz 90-ih i njihove muzike.
Pretpostavljam da ovde ima poštovalaca ove muzike i dela ovih muzičara.

Kojem klanu je pripadao Bigge Smalls, a kojem Tupac Shakur?
Koja je priča između Easy E-ja i Snoop Doga i Dr. Dre-a, zašto su se oni pokačili?
Zašto su smaknuti Easy E i Tupac i kako? Koja je Ice Cubova priča? Pošto sam video da su oni repovali u NWA i onda je svako otišao na svoju stranu.
Zašto je Rajder iz GTA SA prikazan kao negativac - on mnogo liči na Easy E ja.

Da li neko ko je upućen u ovu temu može da mi da prave odogovore vezano za ovu temu.

Hvala.

Посвађали се око међе

hahhahah kad sam video FADJO na temi ocekivao sam da ces svako pitanje detaljno da mu odgovoris hahaha i sad ovo pusi kurac davim se

BorisB.

Već duže vreme me interesuje priča o klanovima američkih repera iz 90-ih i njihove muzike.

BorisB.
Zoki Kalezic je gospodin i jedan od nasih najvecih pevackih legendi.

Da slušam Kalezića kada pijem u kafani.
Rep slušam kada varim. Šta bi ovaj tvoj post trebalo da znači?
Da varim dok slušam kalezića a dapijem uz tupaca, to već ne ide.

Sve sto treba da znas o gengsta repu je sadrzano u posljednjim stihovima ove pjesme

https://www.youtube.com/watch?v=eraJAJWg-CY

evo da ja odgovorim decaku na pitanja iz prvog posta
borise dobar izbor sto si poceo da slusas gengsta rep mozda neces vise biti debilko ko sto jesi i jos ces mozda i nauciti kako tretirati bicarke posto si za sada prenesnalazljiv u tome

Оде пазлија у јућубере а био баш готивна глава јбг

Koja je priča između Easy E-ja i Snoop Doga i Dr. Dre-a, zašto su se oni pokačili?

izi i dre su bili u NWA grupi i drea je shug napujdavao na izija kojeg je dzeri hela napujdavao na drea...dre i shug su osnovali death row records u koji se pridruzio snup i zajednos a dreom disolvali izija na albumu ,,cronic,,...izi je odgovorio disovima i ceo taj bif je trajao sve do izijeve smrti

Zašto su smaknuti Easy E i Tupac i kako?

za izija postoji teorija da ga je shug najt ubo iglom side,ali moj kolega clannad koji je ljuti medicinar kaze da je to nemoguce tako da njemu verujem u ovom slucaju...takodje jako je sumnjiv i u ubistvima tupaka i bigija

Zašto je Rajder iz GTA SA prikazan kao negativac - on mnogo liči na Easy E ja.

skoro svi u gta lici na nekog reper tj po njima su pravljeni likovi...ne verujem da su bas hteli izija da predstave kao NEGATIVCA...vidis i tupaka kako ide ulicom sa crvenom maramom i dzointom u gta takodje i jos nekoliko repera

Оле реци му искрено да ли ће му се повећати пиша ако буде слушао генгста реп

Zamislite samo da je u ruci figurica nekog zajebanog crnje iz nekog akcionog filma s kraja 90ih

Hvala ollanick. Ja sam bio ubedjen da je Easy započeo svađu. Zaista pojma nisam imao o tome a oduvek me je zanimalo ali me je mrzelo da čitam komentare po pesmama i dolazim do odgovora.

Битно је да су се Жаре и Гоци помирили

Što me ova dvojica giliptera proganjaju.

и фифти цента су прогањали па се извукао на крају хомеј

Olle brate, šta se cimaš bezveze, mogao je degen sve to da izgugla ako ga zanima nego kači neku andrgraund čil vestsajd rstvicu na hip hop temu da se iskulira malo u ove kasne sate.

"rstvicu" maćtora rispek