Prijava

Ajde molim vas pa kome taj bičar može naškoditi. Prisetite se koje su još amebe pobanovane i okačite ovde linkove do njihovih profila. Nema se protiv čega na sajtu boriti, pustite nam bar taj virus prehlade iz karantina da se zanimamo zimus uz čaj i pucketanje kamina.

Ajde duvaj mi jaja moze?

Definitivno treba dići granicu na bar 500 poena za pristup forumu.

dozvoliti mu 5 dana boravka na sajtu kad napuni 18

oban svakako, pogoto jer je banovan bez ikakvog jebenog razloga iz cistog nekog hira

Hvala Bogu još ima razumnih ljudi na sajtu, sve najbolje tebi i tvojima Pezose

Odban za erua naravno. Ali veći daun je otvarač teme nego eru.

Ovaj eruov ban je čak gori i od nekih mojih banova (maka vidra: spem pvta)

naravno da treba odban jer je najgluplji razlog ikad, a odbanu doprinosi cinjenica da ga je banovala ljuljajuća kosmopolita, ciji puleni jebu majke po forumu i prodju nekaznjeno.

mada mene nije briga sto prodju nekaznjeno i ne stajem ni na ciju stranu ali cinjenica je da je eru nepravedno banovan i da su joj kriterijumi u skladu sa ljuljajućom glavicom, i sve je usmereno samo ka njoj

svakako odban za erua,preglup ban hahahah bas mi neprijatno ono sto pise ,,mora nauciti da persira torazuluu,,

mislis ptica ona?

ozb ne znam na sta mislis hahah ne kapoiram pitanje

torazlu ahahah ko je torazlu i jos jebeno da mu se persira

Ukinuti banovanje skroz.
Banovati jedino likove poput nikolekga itd.

realno brate,bas se forsira taj lik nesto ahahah da mu persira mehil,ajde bezi ahahh

to ti kazem, nije mi jasna uloga kosmopolite i ostalih moderatora a najsmesniji moderator je cegrtaljka haaha lik mi deluje kao da bi se izgubio u trznom centru

Kad Kajzen do sad nije reagovo a moderatori nemaju obraza da se sami povuku, čemu onda sve to