Prijava

Na sajtu je postalo neprijatno jer tripujete da ovakve osobe zanimaju više od dve i po teme.

Гле реторичког обрта!

ali kad se ti baviš nečim, i u tome si recimo dobar, i onda dođe neko ko ti prosipa gluposti i sere bez ikakvog znanja i argumentacije, ili sa nekom sakatom, pa malo se iznerviraš.

Koliko ja imam problem sa ovim u rl. Ljudi vole da kenjaju i govore kako se razumeju u nesto iako od te teme ne znaju ni 2% . Izludjuje me to. Ako nesto ne znas a neko drugi u drustvu zna i tebe to zanima cuti i slusaj jebeno.

DESET GODINA JE PROSLO KAO TREN ZNAO SAM DA NIKAD NEĆU BITI NJEN DESET GODINA JE PROSLO A JA TEBE I DALJE VOLIM...

Cekam da Ps potegne argument tri fakultetske diplome.

Cekam da Ps potegne argument tri fakultetske diplome

Nije to ništa, Tilmo ima toliko diploma da svakoga može da zove kolegom.

Nemam tri nego dve i magistrat

A ovoj dvojici: ja i nisam dosao i napisao da je tema sranje nego se obratio direktno autorima

Nemam tri nego dve i magistrat

Nije to ništa Tilmo je i doktorirao.

Ahahahahaha cega ti imas diplomu?

A bila je ok rasprava, da. Diskusija cak. Dok valdemar nije resio da je prekine iz razloga koje mogu samo da naslutim xd

Odličan prikaz zašto je na sajtu postalo neprijatno.
Ne kapiram tu potrebu da postujete na temama koje vas ne interesuju? Ima dosta toga otvorenog lepog, interesantnog, pa se igrajte tamo. Što lepo ko sav normalan svet kad vidite nešto što nazivate " govno temom" lepo to govno ne preskočite umesto što ga čačkate.

ajde ti nemoj da seres ovako okej?
kad se na tvoju temu napise da je govno onda se kuka jaooo zasto ne odete na druge teme ako vas ne zanima, a kad ti i tvoja drugarica zakljucavate sve teme jer ih smatrate nezanimljivim onda nema problema?
e to je zapravo razlog zasto je postalo neprijatno, jer su odjednom pojedinci umislili da mogu da odlucuju sta je super uber zanimljivo (a to su svi postovi i sve teme njih samih i njihovih sranje ortaka sa sajta) i sta je spem i nezanimljivo, to su opet svi oni koji ne spadaju u taj vas usrani gang popisam se po vama najjadniji ste smaraci u istoriji sajta

Pezos,
Nisam mod, nemam moć da zaključam temu. Niti bih da je imam ikad tako nešto uradila.

Na mojim temama, meni nikad nije smetao spem. Spem ih je održavao vidljivim.

Ne mogu i neću govoriti u ime drugih. A ti me nemoj stavljati u isti koš sa njima.

Niti bih da je imam ikad tako nešto uradila.

Hahahahahahaha

Drugarice Ketrin a koju ulogu mod ima ako ne da zaključa govno teme? Ili je mod dobar mod samo kad tvoje prohteve ispunjava? Čuj ne bi nikad
Ja da sam vlast pojedine bih vezivao za jasle i jebo besomučno dok bi platio drugog čoveka da ih bije pesnicama u pleksus. U isto vreme

Boh ja cu za dz xd

Evo svako da da 100 dinara, to je 800 dinara. Aj nek bude 700 pošto Rasni nema trenutno