Prijava

Ako neko hoće da dođe,čisto da se vidimo i napijemo.Ovo drugo i nije obavezno.Bitno je da se dogovorimo,ko hoće i može neka se oglasi.

ja sam za sredu
i da se vidjamo svaki drugi dan dok se ne popnemo jedni drugima na *. sredu zato sto KST radi i u toku noci pa nas nece terati metlom kao juce :(

Nije loša ideja. A možemo i u na primer četvrtak, ali da sakrijemo metle negde. :)

Dodjite u cetvrtan u SKC, ima neka svirka u Livingroom-u... Ribar i ja dolazimo:))
Pozz

Sad sam video da rade od 9 do 5 do kraja nedelje.Pa ako ste raspoloženi...

Који рибар?

Ко оће да ме види нека дође у Зрењанин у петак!

ajmo okupljanje u cork-u, sta kst, pf!
iznajmicu ovde jedan pab samo za nas.

nece biti panoa i definicija, al ima dobro pivo, a onda te bole mnogo za definicije :)

aj iznajmi ti nama jedan avion a za pab cemo se snaci vec :P

vazi!
ja vozim.
ko oce :)

Ja sam položio za avion u Saudijskoj Arabiji, ja vozim, ali slećemo na celtovu zgradu, odnosno kod njega u stan. Jebiga, naučio sam da vozim, a i da slećem samo na taj način :)

:zamišlja Lilku kako otresa prašinu sa sebe,i kaže;Jebo ih aerodrom da ih jebo:

Ljudi, otopljavanje sledeći vikend. Ja nisam imao prilike da se lično upoznam sa vama, pa bih voleo da pozovem sve članove da se nađemo u Manježu (onaj parkić iza SKC-a) u petak 12.02.2010.

Može, a je l' prošle godine? :)))))

Pa ne bih vas zvao sada za prošlu godinu...
Vi kako 'oćete, al' deder javite mi, da znam dal' da ćekam koga ili ne...

Znam ja to, al' ti si stavio petak, 12.02. :)))

ЈА долазим у бегеде двајестпетог марта... Идем на сајам. И мало до Вука Бојовића да га питам јел му треба један овакав... враћам се у Орловат двајестшестог.... ако неко оће да ме види.... нека ми јави на певете!

Ocu ja da te vidim, cujem i dodirnem :)