Prijava

Предлог: стави у подфорум два подфорума:
1. Постери
2. Реакције

Пуно би ми олакшало да могу да видим оно због чега долазим на Вукајлију. Ако ћеш већ да тупиш курац и сјебаваш сајт, онда макар учини оволико, не кошта те ништа, а мени пуно значи. Мислим да ће се сложити и остали људи који долазе због постера и реакције, јер очигледно да никога не боли курац.

Иначе, ко год да је власник сајта, ваљда има мозак већи од веверице па капира да дефиниције које се каче и нису дефиниције, већ свирање курцу.

Vučić kurčić +87 13-

Vučič se pući

VUČKO KUČKO

axaxaxaxa sokodzove

Imam nekoliko predloga za posterdzije

Demotivacija
Smesno.ba
Ispovesti.com
Fejsbuk

To je taj nivo otprl

da li mi se čini ili je tebi bio odabran poster prije gašenja istih? oh šta ćemo sad...sereš, da preliva.

Nije jedan, vise njih, ali svakako ne kmecim da se vrate, ne kapiram pitanje

Ево ја "кмечим", "кукам", "ридам", не би ли дегенко који је уклонио 2/3 сајта исти вратио на своје место. Зар му је толико тешко да буде нормалан и фин? И теби исто?

žao mi vrtlara malo, al svakako je lepše bez postera

Zar ne kapirate da nema novog vlasnika, jednostavno se kajzenu prepunio mob slikama i klipovima i zajebo to više da radi. Samo kucka sms i telefon mu šljaka kako treba.

Космо, како је лепше без постера? Замисли да ти одсеку трећину сисе. Јел то лепше? Не разумем те стварно...

А Тилмо, рођени, ко је Кајзен? Јел има обе хемисфере мозга или само једну? Јел још увек живи са тетком?

ej nemoj u sise da me diraš

А не волиш да ти дирају сисе, а? Е, видиш тако ни неки људи не воле да им се дирају постери. Више смо сиса видели на постерима него уживо и сада неко то хоће да нам ускрати. Тебе разумем, ти имаш сисе, па ти је свеједно. Нама који немамо сисе није свеједно.

oćeš da plešemo? kako da te zabavim...

4 пута сам поменуо сисе и ти ме питаш како да ме забавиш... Космо, шта се дешава са тобом?

stižu sise! izvini...

Eeee, dobra stara vremena kada su posteri bili A KOJI ĆE TI KURAC TO a kada je muluca predložila reakcije bilo je GOVNO JEBENO SA ZAPADA ZA DEBILE i ispostavilo se kao tačno.

Da, definitivno vratiti postere i reakcije.