Prijava

Након уклањања постера и реакција из главног менија Вукајлије није могуће приступити омиљеним садржајима на личној страници - омиљени постери, дефиниције, реакције.

Није могуће прегледати ни своје реакције и постере.

Да ли постоји нека могућност да се приступи овим садржајима по наведеним претрагама?

Postoji mogucnost da popusis kurac

Nakon uklanjanja postera, više nije moguće pristupiti omiljenim posterima

Ovo je nečuveno i nekome treba jebati majku

Granjanka drži se politike.

Sto ne rade posteri?

Не знам за постере, али ја ни реакције не могу да поставим. Да знате какву сам невиђену реакцију спремио, мала шала на рачун Вучића. Ахахахаха! Као он Шиптар! Ахахаха! Много смешна реакција! Ахахахаха!

@autor Fender Stratocaster:

haha to mi deluje kao nešto što bih stavio u omiljene reakcije

steta sto ne rade vise :)

Neke ljude treba tuci u kontinuitetu

koga ces ti baterse da tuces,kakvi sve mehuri tripuju ljute glave,o zivote -.-

Косовар, шиптару, постоји и таква могућност, али како га ти пушиш већ увелико, ја ћу да прескочим такву могућност.

Ne znam sto se ljutis na mene samo sam ti izneo mogucnosti ;(

Љутим се зато што не могу да прегледам моје генијалне постере и још генијалније реакције, а понајмање могу да прегледам све оне супер омиљене постере и реакције које сам скупљао 5 година! Добро, мајку им јебем модераторску, тј власнику сајта, па немам само ја тај проблем. Усрао је све кориснике вукајлије. Разумем намеру да дефиниције буду у првом плану, али ово није начин. Јебем му матер, ово стварно није начин!!!!

Granjko, trebao si na vreme da mislis o ovoj mogucnosti i napravis bekap kao ja

http://i.imgur.com/WVSMohX.jpg

Preimenuj folder naprednjaci smešno, videće neko gde ćeš veće sramote

Ajoj izvinjavam se, nije to moje, hahaha, pa nisam bas toliki bolesnik i jadnik

Ima li neko snimak stendapa straje kg

Ко хоће своје постере моћи ће да их види на шољама и магнетима по радњама у франкфуртској зрачној луци.