BORBA TITANA 2017 - Rezultati i posledice predsedničkih izbora

  1. Ja sam sad procitao da se Putin odrekao vucica i da je Tramp saznao da se on video sa klintonom. Mislim da je gotov, oh sta cemo sad, ali ako je jedna studentkinja medicine spasena-nije bitno!

  2. ако је бар једна студенткиња медицине спашена мисија ових протеста је успела

  3. Gde si procitao to torazulu?

  4. odem na protest, babuskera me s prozora blagosilja posterom zorana đinđića

  5. Срета-Штета
    ако је бар једна студенткиња медицине спашена мисија ових протеста је успела

    Od bukakea, cak stavise.

  6. @Papet

    Pokusavam da razveselim bombasa brt, vis da ce da ga odsece

  7. ЈУ ЈУ ШТА БИ ОВО :((( ВУЧИЋУ ПОКРАО СИ ИЗБОРЕ :(((( https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ad/Sasa_Jankovic_Cropped.jpg

  8. ХАХАХА АРМИНЕ ДАЈ ОНУ МАЈСТОРОВУ СЛИКУ ГДЕ СЛЕЖЕ РАМЕНИМА СА ПРОГЛАШЕЊА ПОБЕДЕ

  9. Trazio sam malopre brate ne mogu naci hahah al majstorska

  10. E polako sa bombasem

  11. Zato ima onolike podočnjake.

  12. Ja uopste nisam znao ko je taj covek ali posle ovog ima moje duboko postovanje

    Za sve i svašta. Soroš je poznat kao “čovek koji je srušio Banku Engleske“, kada se prvo tokom niza meseci nakupovao velikih količina funti, primetivši da se Ujedinjeno Kraljevstvo pod vrlo nepovoljim uslovima uključilo u evropski ERM (mehanizam novčane razmene), nakon čega je u septembru 1992. godine (događaj poznat kao Crna sreda) prodao odjednom 10 milijardi dolara u funtama i zaradio jednu milijardu.

    Ovo je dovelo do finansijske katastrofe, Britanija se povukla iz programa a funta je devalvirana.

  13. Rispekt za sorosa brt

  14. Pojedini clanovi Rika su veceras izneli sumnje da je broj glasova u vrecama modifikovan, opoziccija trazi podatke na uvis, Nuns i Ndv su se oglasili veceras, krece frontalni udar koji vlast nece izbeci ni pod razno-.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.